Magnet – Herbář – Bez černý

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Bez černý včetně latinského názvu Sambucus nigra a popisu nejvýznamějších účinků této rostliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu černého bezu (Sambucus nigra) je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Heřmánek

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Heřmánek pravý včetně latinského názvu Matricaria recutita a popisu nejvýznamějších účinků této byliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu heřmánku (Matricaria recutita) je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Kopřiva

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Kopřiva dvoudomá včetně latinského názvu Urtica dioica a popisu nejvýznamějších účinků této byliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu kopřivy (Urtica dioica) je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Meduňka

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Meduňka lékařská včetně latinského názvu Melissa officinalis a popisu nejvýznamějších účinků této byliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu meduňky je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Růže šípková

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Růže šípková včetně latinského názvu Rosa canina a popisu nejvýznamějších účinků této rostliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu růže šípkové je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Šalvěj

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Šalvěj lékařská včetně latinského názvu Salvia officinalis a popisu nejvýznamějších účinků této rostliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu šalvěje je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Třezalka

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Třezalka tečkovaná včetně latinského názvu Hypericum perforatum a popisu nejvýznamějších účinků této rostliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu třezalky je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Sada kamenů MUŽSKÁ SÍLA

Praktická sada kamenů v pytlíčku za výhodnou cenu. Všechny kameny podporují mužskou energii jang a slouží jako talisman pro dodání síly a sebevědomí. Noste je při sobě, chcete-li

Sada obsahuje křišťál, brekciový jaspis (2x), karneol (2x) a onyx(2x), celkem 7 kamenů. Kameny jsou v jemném organzovém pytlíčku červené barvy se zavazováním na šňůrku.

Sada kamenů MEDITACE A SNY

Praktická sada kamenů v pytlíčku za výhodnou cenu. Všechny kameny pomáhají probouzet Třetí oko a slouží jako talisman pro meditace. Noste je při sobě, chcete-li

Sada obsahuje sodalit, křišťál, ametyst (2x), modrý achát (2x), celkem 6 kamenů. Kameny jsou v jemném organzovém pytlíčku fialové barvy se zavazováním na šňůrku.

Achát modrý tromlovaný M

Achát modrý náleží živlu vody. Je to ideální kámen na řešení problémů s komunikací, neboť posiluje krční čakru. Pomáhá s uvolněním stresu, uklidňuje a harmonizuje. Dobře se dá využít pro posílení práce s magickými bytostmi, zejména v oblasti komunikace s astrálním světem, anděly a bytostmi přírody.