Sada kamenů MUŽSKÁ SÍLA

Praktická sada kamenů v pytlíčku za výhodnou cenu. Všechny kameny podporují mužskou energii jang a slouží jako talisman pro dodání síly a sebevědomí. Noste je při sobě, chcete-li

Sada obsahuje křišťál, brekciový jaspis (2x), karneol (2x) a onyx(2x), celkem 7 kamenů. Kameny jsou v jemném organzovém pytlíčku červené barvy se zavazováním na šňůrku.

Sada kamenů MEDITACE A SNY

Praktická sada kamenů v pytlíčku za výhodnou cenu. Všechny kameny pomáhají probouzet Třetí oko a slouží jako talisman pro meditace. Noste je při sobě, chcete-li

Sada obsahuje sodalit, křišťál, ametyst (2x), modrý achát (2x), celkem 6 kamenů. Kameny jsou v jemném organzovém pytlíčku fialové barvy se zavazováním na šňůrku.

Achát Botswana tromlovaný S

Achát Botswana má růžovobílé zbarvení. Náleží korunní čakře a jako takový je vhodný k duchovní práci, meditacím a vizualizacím. Pomáhá léčit deprese a ulevuje od stresu.

Achát modrý tromlovaný M

Achát modrý náleží živlu vody. Je to ideální kámen na řešení problémů s komunikací, neboť posiluje krční čakru. Pomáhá s uvolněním stresu, uklidňuje a harmonizuje. Dobře se dá využít pro posílení práce s magickými bytostmi, zejména v oblasti komunikace s astrálním světem, anděly a bytostmi přírody.

Achát peříčkový tromlovaný M

Achát peříčkový (známý také jako Laguna Lace achát) patří k nejvzácnějším z rodiny achátů. Těží se jen v malé oblasti v Mexiku. Je to skvělý léčivý kámen, využitelný k posílení životní a sexuální energie. Náleží živlu ohně a jako takový podporuje chuť k životu. Má vliv na nižší čakry. Podporuje manželskou věrnost.

Ametyst surový

Ametyst se vztahuje ke korunní čakře, jako takový podporuje duchovní sílu člověka, intuici a magické vlohy. Je kamenem víry a duchovní cesty, pomáhá v léčení závislostí, emocionální zátěže a pomáhá při hledání duchovní cesty.

Amulet – přívěsek Aegishjalmur

Aegishjalmur neboli „helma děsu“ je prastarý znak přinášející neporazitelnost v bitvě. Germánští bojovníci si údajně tento znak malovali před bitvou na čelo.  Jedná se o velmi silný ochranný symbol, který v sobě násobí sílu runy Algiz. Míří svými rameny do osmi směrů a ovlivňuje podle tradice svou magií bytosti všech devíti světů.

Amulet – přívěsek Ankh

Kříž ankh je symbolem klíče k věčnému životu, ochraňuje svého nositele a zesiluje jeho duchovní sílu. Ankh je symbol ze starověkého Egypta v podobě písmene T se smyčkou nahoře. Říká se mu také nilský kříž nebo kříž života. Ankh je silným energetickým zářičem, který se používá při ochraně, léčení a očistě.

Amulet – přívěsek Bůh Cernunnos

Cernunnos, zvaný též rohatý bůh, je prastarým keltským božstvem přírody v její nespoutané, divoké podobě. Je napůl člověkem, napůl jelenem a spojuje v sobě tak jak atributy divoké zvěře, tak člověka lovce. Amulet boha Cernunna zesiluje veškerá kouzla přírodní magie, pomáhá s vyvoláváním božských entit a duchů Země. Svého nositele chrání před škodlivými vlivy moderního světa a pomáhá mu slyšet hlasy přírodních bytostí.

Amulet – přívěsek Fénix a Drak

Kombinace symbolu Fénixe a Draka přináší svému nositeli moudrost a vnitřní sílu. Pomáhá překonávat překážky, přináší nové začátky a je připomínkou znovuzrození. I přes ty největší zkoušky totiž nakonec dojdeme k poznání. Na přední straně amuletu je symbol Fénixe, ze zadní strany pak symbol Draka.