Dárková sada magnetů – Keltské uzly (oranžová)

Kompletní sada magnetů s keltskými motivy v oranžové barvě z autorské dílny Angelum Lucis za zvýhodněnou cenu.

Magnet – Herbář – Bez černý

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Bez černý včetně latinského názvu Sambucus nigra a popisu nejvýznamějších účinků této rostliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu černého bezu (Sambucus nigra) je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Heřmánek

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Heřmánek pravý včetně latinského názvu Matricaria recutita a popisu nejvýznamějších účinků této byliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu heřmánku (Matricaria recutita) je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Kopřiva

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Kopřiva dvoudomá včetně latinského názvu Urtica dioica a popisu nejvýznamějších účinků této byliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu kopřivy (Urtica dioica) je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Meduňka

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Meduňka lékařská včetně latinského názvu Melissa officinalis a popisu nejvýznamějších účinků této byliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu meduňky je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Růže šípková

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Růže šípková včetně latinského názvu Rosa canina a popisu nejvýznamějších účinků této rostliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu růže šípkové je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Šalvěj

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Šalvěj lékařská včetně latinského názvu Salvia officinalis a popisu nejvýznamějších účinků této rostliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu šalvěje je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Herbář – Třezalka

Originální ručně vyráběný magnet ze série Herbář. Na magnetku je Třezalka tečkovaná včetně latinského názvu Hypericum perforatum a popisu nejvýznamějších účinků této rostliny.

Magnet ve vintage stylu je inspirovaný vzhledem starobylých herbářů. Kromě krásného bylinkového motivu třezalky je díky popisu a vyobrazení praktickým pomocníkem do vaší čarodějné bylinkové kuchyně.

Magnet – Keltský uzel – žlutý

Originální magnet s motivem keltského uzlu z dílny Angelum Lucis.

Magnet – Keltský uzel- oranžový

Originální magnet s motivem keltského uzlu z dílny Angelum Lucis.