Andělské vonné tyčinky Angel Insence – dárková sada

Vysoce kvalitní vonné tyčinky Angel Insence od anglického výrobce Stamford. Dárkový set obsahuje šest balíčků vonných tyčinek s pečlivě vybranými andělskými vůněmi. Krásný dárek pro všechny milovníky andělů a jemných vůní.

Květinové vonné tyčinky Stamford Floral – dárková sada

Vysoce kvalitní vonné tyčinky Floral Collection od anglického výrobce Stamford. Dárkový set obsahuje šest balíčků vonných tyčinek s pečlivě vybranými květinovými vůněmi. Krásný dárek pro všechny milovníky přírody a jemných vůní.

Sada přívěsek a náušnice – Červená mandala

Krásný a originální set s motivem mandaly. Výrazná, ale přesto jemná červená mandala rozproudí vaši energii.

Náušnice a přívěsek jsou vyrobeny z bižuterního kovu. Průměr přívěsku je 2,5 cm, délka náušnic včetně závěsu je asi 3,5 cm. Sadu zasíláme na dárkové kartičce.

Sada přívěsek a náušnice – Žlutočervená mandala

Krásný a originální set s motivem mandaly. Energická žlutočervená mandala vám dodá odvahu a šmrnc.

Náušnice a přívěsek jsou vyrobeny z bižuterního kovu. Průměr přívěsku je 2,5 cm, délka náušnic včetně závěsu je asi 3,5 cm. Sadu zasíláme na dárkové kartičce.

Stojánek na vonné tyčinky lyže – Hvězda

Jednoduchý stojánek na vonné tyčinky ve tvaru lyže s motivem drobných hvězdiček zlaté barvy a jedné větší zlaté hvězdy na konci. Stojánek je vyrobený z lehkého dřeva a se svojí délkou kolem 25 centimetrů je vhodný k pálení vonných tyčinek běžné velikosti. Ty si můžete koupit také v naší nabídce.

Stojánek na vonné tyčinky lyže – Hvězdičky

Jednoduchý stojánek na vonné tyčinky s motivem drobných hvězdiček zlaté barvy. Stojánek je vyrobený z lehkého dřeva a se svojí délkou kolem 25 centimetrů je vhodný k pálení vonných tyčinek běžné velikosti. Ty si můžete koupit také v naší nabídce.

Stojánek na vonné tyčinky lyže – Jin Jang

Jednoduchý stojánek na vonné tyčinky ve tvaru lyže s motivem drobných hvězdiček a symbolu jin jang ve zlaté barvě. Stojánek je vyrobený z lehkého dřeva a se svojí délkou kolem 25 centimetrů je vhodný k pálení vonných tyčinek běžné velikosti. Ty si můžete koupit také v naší nabídce.

Vesmírný náramek Sluneční soustava

Překrásný originální náramek z lávových kamenů s devíti minerály symbolizujícími devět planet sluneční soustavy. Každý kámen má svoji jedinečnou energii a společně vytvářejí harmonický funkční celek – jako je naše sluneční soustava.

Náramek je navlečený na gumičce a má průměr 18 cm.

Vonné františky Růže

Vysoce kvalitní vonné františky Růže od anglického výrobce Stamford. Intenzivní vůně rudých růží je spojená s láskou. Zároveň je růže ochranná květina a její vůně vás může přenést do říše láskyplných snů. Tyčinky jsou vhodné pro

V balení je 15 ks františků.

Vonné tyčinky Kokos

Vysoce kvalitní vonné tyčinky Kokos od anglického výrobce Stamford. Intenzivní exotická vůně kokosu vás přenese do tropického ráje a napomůže v uvolnění a relaxaci. Tyčinky jsou vhodné pro

Doporučujeme využít některý ze stojánků z naší nabídky.