týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 14.-20.9.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 14.-20.9.2020

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Seznámit s runami se můžete v článcích o runové magii na mém blogu. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

Tento týden, konkrétně ve čtvrtek 16.září ve 13:00 nás čeká novoluní v Panně. To s sebou přináší zamyšlení se nad vlastními schopnostmi a úspěchy. Může vás to táhnout k myšlenkám sebepodceňování a nadměrné kritiky. Nenechte se do toho víru vtáhnout a zaměřte se spíše na to dobré, co se vám v životě povedlo dosáhnout.

Novoluní v Panně může zatřást našimi zvyky a přesvědčeními, ale pokud jím proplujeme naladěni na energii vděčnosti, nakonec nás v našem ukotvení spíše posílí a pomůže nám následující dny jít takovým směrem, který nás bude naplňovat štěstím a spokojeností. A co na to říkají karty?týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Isa (Led)

isa

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Isa Led. Sněhové přeháňky zimy jsou ještě hodně daleko, ale přesto se zkuste zamyslet nad tím, zda se nepotřebujete trochu zchladit. A nemám teď na mysli odpočinek ve stínu se sklenicí vychlazené limonády.

Možná máte poslední dobou pocit, že toho neděláte dost – a novoluní v Panně tento pocit nedostatečnosti jen prohloubí. Někdy se vám zdá, že jiní lidé pořád cvičí, pracují, vydělávají peníze, jezdí na výlety nebo prostě dělají cokoli více a lépe, než vy. Stále znovu zkoušíte napřít svoje síly a vydat ze sebe maximum. A i přesto se cítíte zklamaní, že jste toho mohli zvládnout víc. Zeptejte se teď sami sebe – mám to vůbec zapotřebí?

V týdnu ve znamení této runy buďte obzlášť opatrní a pokuste se co nejvíc odpočívat. Vaše tělo i mysl touží po zastavení se – a pokud mu to nedopřejete, hrozí riziko úrazu nebo onemocnění. Nemusíte se stále někam hnát. Chladná hlava a klidná mysl je víc, než diplom na zdi nebo hezké fotky na instagramu.

Afirmace: Jsem klidný. Dýchám. Odpočívám.

květ života růžovomodrý
Amulet se symbolem květu života pro ZKLIDNĚNÍ

 

Karta číslo 2 – Sowulo (Slunce)

sowulo

Pod číslem 2 se skrývá runa Sowulo – Slunce. Možná se vám poslední týdny zdálo, že tápete ve tmě. Měli jste strach, ztráceli naději. Poslední dny z vás může pocit méněcennosti a neúspěchu spojený s novoluním v Panně vysávat světlo života. Nenechte se tím zlomit.

Ač se vám to teď může zdát nemožné, na obloze právě pro vás vysvitl paprsek naděje, který zlátne a zvedá se nad obzor. Tento týden se konečně vše vyjasní a nabyde jasné obrysy.

Síla slunce a jeho hřejivé teplo a světlo bude mít vliv na všechno, do čeho se tento týden pustíte. Štěstěna stojí při vás. Otevřete se novým nápadům, s odvahou a lehkostí se konečně pusťte do toho, co jste tak dlouho odkládali. Možná také přijdou ty dobré zprávy, na které tak dlouho čekáte. Prostě den přišel, noc míjí.

Afirmace: Slunce mě provází.

runa sowulo
Runa SOWULO jako amulet

 

Karta číslo 3 – Berkana (Bříza)

berkana

Na třetí pozici dnes máme Berkana – Bříza. Tato runa je spjata s ženskou energií a vyzývá vás, abyste v sobě tento týden objevili svou jemnost. Než se při řešení problémů dáte strhnout hněvem, pokuste se nejprve o odpuštění. Než se pokusíte prorazit zeď hlavou, zvolněte a rozhlédněte se po dveřích a klíči. Možná vám k tomu pomůže více se napojit na přírodu, vyrazit na procházku do lesa nebo se jet koupat k rybníku.

Energie novoluní a této runy vás povede k rodinným setkáním všeho druhu, zejména však těm s rodiči nebo dětmi. Možná zjistíte, že nacházíte společnou řeč snáze, než dříve. Tak jako kořeny břízy dokáží najít výživu i na tvrdé skále, srdce, které je otevřené lásce, jí nikdy nemá málo.

Afirmace: Otevírám své srdce.

náramek něha
Náramek z minerálů NĚHA a LÁSKA

 

Chcete aby vás síla run provázela nejen tímto týdnem? Ráda vám vyrobím
OSOBNÍ RUNOVÝ NÁRAMEK NA MÍRU
(pro více informací klikněte na obrázek)

osobní runový náramek

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 31.8.-6.9.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

náušnice promo

Týdenní výklad karet 31.8.-6.9.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Příroda

příroda

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Příroda. Vaše duše touží po přírodě – ať už vás trápí cokoli, lékem může pro vás být právě příroda. A to jak lékem doslova – ve formě bylinek nebo zdravého jídla, tak lékem přeneseně – skrze procházku po lese nebo práci na zahrádce.

Trápí-li vás něco na vašem zdravotním stavu, zaměřte se tento týden více na pozorování vašeho těla. Co mu dělá dobře a co naopak zle – a pomozte mu přírodními prostředky. Poohlédněte se po bylinné medicíně nebo si uvařte dobré jídlo plné zeleniny. Pokud vás bolí duše nebo se cítíte ve stresu, udělejte si chvilku na procházku přírodou. I kdyby jen po městském parku nebo ve vaší zahradě. Každý okamžik v přírodě prodchnuté babím létem bude pro vás v těchto dnech balzámem na duši. Nezapomeňte, že i vy, homo sapiens, jste součástí přírody a i o své tělo byste měli s láskou pečovat tak, jako o rozkvetlou zahradu.

Afirmace: Starám se o každičkou součást přírody – tedy i o sebe.

květy vlčího máku
Ručně vyráběné šperky, inspirované PŘÍRODOU

Karta číslo 2 – Sny

sny

Pod číslem 2 se skrývá karta Sny. Vaše sny se vám snaží předat důležité poselství – zaměřte se tento týden na to, co se vám v noci zdá. Můžete si na noční stolek položit sešit a každé ráno, ihned po probuzení, si vaše sny zapisovat. Tak se vám nestane, že byste je během dne úplně zapomněli.

Sny k nám hovoří složitým jazykem symbolů, náznaků a jemných narážek. Důležitější, než konkrétní situace ve snu, je tak váš pocit, jaký z ní máte. Skrze tyto pocity k vám promlouvá vaše podvědomí a může vám dát cenné rady ohledně situace, již právě zažíváte.

Možná patříte k lidem, kteří si ráno své sny nepamatují. To většinou znamená velký rozpor mezi vaší myslí, tedy vědomím, a tím, co se děje ve vašem nitru, hluboko v podvědomí. Sny se totiž zdají nám všem – ale ne každý si je dokáže vybavit i v bdělém stavu. I tak ale na naše nitro sny působí. Pro vás může být vodítkem pocit, jaký máte ráno po probuzení. Možná si od rána broukáte nějakou písničku nebo u snídaně myslíte na člověka, kterého jste dlouho neviděli. Takto k vám hovoří říše snů – pochopte, co se vám snaží sdělit, a tento týden pro vás bude plný objevů.

Afirmace: Věnuji pozornost svým snům.

sada kamenů meditace a sny
Sada kamenů pro SNY A MEDITACI

 

Karta číslo 3 – Znamení

znamení

Na třetí pozici dnes máme kartu Znamení. Andělé vám vzkazují, že jsou vám nablízku a máte jejich podporu a pomoc. Když se rozhlédnete kolem sebe, uvidíte znamení jejich přítomnosti. Může to být cokoli, co ve vás probudí hřejivý klid a pocit bezpečí. Možná najdete na zemi krásné pírko, vaši pozornost náhle upoutá motiv anděla ve výloze či na plakátě nebo zničehonic ucítíte krásnou vůni. To vše jsou znamení od andělů, kteří vás tímto ujišťují, že nad vámi bdí a ať nyní prožíváte jakékoli těžkosti, oni jsou tu s vámi.

Také vás vybízejí, ať si tento týden více všímáte znamení „shůry“ a necháte se jimi vést. Nechejte svoji intuici, aby vás na tato znamení upozornila a následujte je. Díky tomu můžete zažít něco, co pro vás bude velmi důležité.

Afirmace: Následuji vyšší vedení a všímám si jeho znamení.

přívěsek anděl
Přívěsek ANDĚL

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 24.-30.8.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 24.-30.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Krutostkrutost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Devítka mečů – Krutost. Tato karta se týká sebevědomí. Máte pravděpodobně poslední dobou sklon si vyčítat všechno, co se vám nepodařilo. Ať už se to stalo v dávné minulosti nebo předevčírem, častěji než dřív obracíte zbytečnou krutost vůči sobě. Nenaplnily jste svá očkávání nebo očekávání druhých a věříte, že si za to zasloužíte pykat.

Nic nemůže být vzdálenější od pravdy. Vždy, když něco děláme, věříme, že je to to nejlepší, co v daném okamžiku dokážeme. Nevyčítejte si, že jste to dřív neuměli lépe. Je to v pořádku. Vy jste v pořádku. A ačkoli se vám možná během příštích dnů stane, že staré rány na duši zase začnou krvácet, nedopusťte, abyste si je drásali sami ještě víc.

Tento týden vás čeká lekce sebelásky. Vyměňte krutost za laskavost, pocit viny za soucit. Co bylo, bylo a je čas to nechat za sebou. A vy si zasloužíte lásku – SEBElásku především.

Afirmace: Mám se rád/a.

růženín strom života
Amulet něžnosti a sebelásky z RŮŽENÍNU

 

Karta číslo 2 – Poustevníkpoustevnik

Pod číslem 2 se skrývá karta Poustevník. Toužíte se stáhnout někam do ústraní a mít chvíli jen pro sebe. Potřebujete si urovnat myšlenky, udělat plány nebo prostě jen být na chvíli sami, bez povinností vůči partnerovi, rodině či šéfovi. Vaše myšlenky poslední týdny připomínají rozzuřené vosy, které bzučí a bzučí a nedají si pokoje.

Nenechte se tím rozhodit. A nic si nevyčítejte. Tak, jako naše tělo potřebuje po námaze odpočívat, potřebuje to i občas i naše duše. Vyražte sami do lesa, zavřete se sami v místnosti aspoň na půl hodinky a pusťte si hudbu nebo jen tak lenošte, napusťte si vanu a vydechněte. V samotě máte šanci najít klid a možnost rozbouřené moře vašich myšlenek, strachů a obav ztišit.

Tento týden budete mít možnost napoji se na svůj střed a zjistit, že jakkoli je hladina vaší mysli rozbouřená, uvnitř, ve vašem nitru vládne klid, o nějž se můžete kdykoli opřít.

Afirmace: Nacházím klid ve svém středu.

vonné tyčinky stamford
Vonné tyčinky pro ZKLIDNĚNÍ MYSLI

 

Karta číslo 3 – Rychlostrychlost

Na třetí pozici dnes máme kartu Rychlost. Nacházíte se uprostřed svého plodného období. Kohoutky inspirace jsou otevřené a nové nápady a myšlenky k vám proudí. Nechte svou mysl otevřenou těmto novým nápadům, nebojte se v hlavě rozjíždět ty nejfantastičtější představy – a tu a tam aspoň ždibíčku z nich dovolte se přetavit do reality. Mohou vám pod rukama vykvést nádherné věci.

Gejzír myšlenek je někdy těžké přetavit do slov a činů. Karta Rychlost vás však vybízí nejen k otevření se inspiraci, ale také k otevření se ve věcech komunikace. Některé problémy si žádají vaši pozornost a nelze před nimi strčit hlavu do písku. To ale neznamená, že musíte na svá bedra naložit jejich tíži. Vůbec ne. Stačí pouze jasně a srozumitelně komunikovat a možná budete překvapeni, jak pouhá pravdivá a včas pronesená slova mohou zamezit spoustě pozdějších nepříjemností.

Afirmace: Jsem otevřený myšlenkám i slovům.

ansuz
ANSUZ – runa komunikace

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

náušnice promo

Týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 17.-23.8.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

náušnice promo

Týdenní výklad karet 17.-23.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Nová láska

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Nová láska. Ve vašem životě se tento týden rozhoří plamen nové lásky. Můžete potkat skutečně někoho nového. Ale je také možné, že objevíte nový aspekt lásky ve vašem stávajícím partnerském vztahu.

Láska je plamen, pod který je třeba přikládat, jinak vyhasne. Vyjděte si s partnerem na večeři, pomilujte se, dopřejte si příjemné společné chvilky. Pokud jste zrovna sami, možná nazrál čas ozvat se konečně člověku, který se vám už dlouho líbí a nebo vyrazit do společnosti poznávat nové lidi. Tak jako tak tento týden přeje lásce – všímejte si jí, až půjde kolem vás.

Afirmace: Miluji a jsem milován.

srdce masivní
Přivolejte do svého života lásku tímto amuletem SRDCE

Karta číslo 2 – Harmonie

harmonie

Pod číslem 2 se skrývá karta Harmonie. Vesmír rezonuje na takové frekvenci, na jaké zrovna hraje naše duše. A pokud ztrácíme vnitřní mír, vnitřní harmonii, tato roztřesená, skřípající melodie se nám vrací i do našeho života. Čím více věcí, které nás štvou, se nám děje, tím větší disharmonie vzniká uvnitř naší mysli a sled nepříjemných událostí je pak jako začarovaný kruh.

Zkuste ho tento týden rozetnout. Nehledejte urovnání problémů kolem sebe – podívejte se dovnitř, až do vašeho nitra. Možná zjistíte, že to, co se děje na povrchu, na hladině reálného světa, pouze odráží to, co se děje uvnitř vás. A zatímco nad vnějším světem nemáme kontrolu, hluboké vody našich emocí a mysli jsou jen v naší moci.

Nalezněte klidný ostrůvek harmonie ve vaší duši a pozorujte věci, které se dějí, z něj. Brzy uvidíte, že rozbouřené vody se uklidní a vy vše uvidíte z nové, širší perspektivy a ve vašem životě, i vaší duši, se rozhostí mír.

Afirmace: Jsem v harmonii.

semeno života
Zharmonizujte svou mysl konstruktivním symbolem KVĚTU ŽIVOTA

 

Karta číslo 3 – Duchovní růst

duchovní růst

Na třetí pozici dnes máme kartu Duchovní růst. Našich starých domněnek se nám vzdává těžko. Jsme na ně zvyklí, staly se naší součástí a s jejich narušením se cítíme ohroženi, ztrácíme pocit bezpečí, jež nám poskytovaly. To je ale jen obrana našeho ega. Dovolíme-li si je však pustit, osvobodíme se a otevřeme si nové možnosti.

Staňte se tento týden vědomými pozorovateli změn ve vašem životě, ve vašem vnímání. Nesuďte, nedržte se starých dogmat. Jen pozorujte jak se drolí a na jejich místě vyrůstá něco nového. Bude to někdy náročný, ale rozhodně fascinující proces, který vás posune kupředu.

Afirmace: Učím se, objevuji, rostu.

náramek ametyst
AMETYST – kámen duchovního rozvoje

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 10.-16.8.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

náušnice promo

Týdenní výklad karet 10.-16.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Láskalaska

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Dvojka pohárů – Láska. Jakou krásnější kartu si člověk v těchto prosluněných letních dnech může vytáhnout? Láska je životodárnou silou, kterou všichni nosíme ve své duši. Nechejte ji, ať si najde cestu ven a prozáří vaše dny. Nezapomeňte však, že s láskou byste měli začít u sebe. Dopřejte si odpočinek, klid a relaxaci. Udělejte si radost. Nalejte si vychlazený drink. A pak teprve vysílejte lásku k těm, na nichž vám záleží.

Následující dny vám budou přát. Nejspíše se dozvíte nějakou šťastnou novinu, která vám vykouzlí úsměv na tváři. Je také možné, že vztah, který poslední dobou ochládal, se opět pod letním sluníčkem rozehřeje a ve vašem břiše začnout zase létat zapomenutí motýlci. Pokud partnera zatím marně vyhlížíte za kopci, rozhlédněte se pozorněji. Je možné, že v následujících dnech se láska vyloupne z vlahého letního soumraku, když ji budete nejméně čekat.

Afirmace: Miluji.

 

miluji
Afirmační magnetek MILUJI vám pomůže do života vnést pozitivní myšlení.

 

Karta číslo 2 – Radostradost

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Radost. Do vašeho života zavítá štěstí a pohoda. Tento týden vás čekají dobré zprávy, na které již dlouho čekáte. Možná se už dlouho snažíte dosáhnout úspěchu v některé oblasti vašeho života – a ten se konečně materializuje v realitě.

Radost se ale týká také našeho citového života. Plnými doušky si užívejte partnerský vztah a chvíle strávené s přáteli. Přinesou vám radost a pocit, že někam patříte. Vychutnávejte si radost ve všech oblastech života a načerpejte z ní v těchto podzimních dnech sílu. Malá radost v podobě čokolády nebo nového trička je tento týden také povolena, ba přímo doporučena 🙂

Afirmace: Raduji se.

oheň a led
Vášeň a radost ze života probudíte díky náramku OHEŇ A LED.

 

Karta číslo 3 – Princezna Holí

princezna holi

Na třetí pozici dnes máme kartu Princezna Holí. Tento týden budete postaveni před rozhodnutí, kterého se už nějaký čas bojíte nebo budete konečně nuceni řešit situaci, do níž se vám nechce – a dokážete tomu úspěšně čelit.

Strach z neznámého nás často svírá úplně zbytečně a skutečnost je obvykle mnohem méně děsivá, než nám našeptávají naše domněnky. Princezna Holí vás vybízí, abyste se svého strachu zbavili a vydali se vstříc životu. Jen díky překonávání překážek a výzev se totiž posouváme vpřed.

Afirmace: Přijímám svůj strach a proměňuji jej v lásku.

náramek hematit
HEMATIT vám pomůže získat odvahu a sebedůvěru.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 3.-9.8.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runové karty.

 

Týdenní výklad karet 3.-9.8.2020

Dnes jsem pro vás opět vytáhla karty z balíčku runových karet. Runy mne k sobě poslední měsíce vábí čím dál silněji, můžete se s nimi setkávat nejen v týdenních výkladech, ale také v článcích o runové magii na blogu, které pro vás připravuji. Svoje vlastní runové karty si můžete pořídit třeba tady.

Dnes v 17:58 nastal úplněk ve Vodnáři. Ten si nebere servítky a ukazuje nám věci, jaké opravdu jsou. Už není čas na výmluvy, že něco nejde. Silná energie léta a znamení Lva, které nyní vládne Slunci, nám pomůže konečně se odhodlat a věci, které nám úplněk ve Vodnáři v plné nahotě ukáže, zpracovat a zvládnout. I karty, které se dnes ve výkladu objevily, na těchto energiích rezonují.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Isa (Led)

isa

Vybrali jste číslo 1? Pod ním se skrývá runa Isa Led. Je léto, slunce pálí, tak je led to poslední, na co myslíme – nechceme-li si jej ovšem přidat do sklenice. Ovšem runa Isa přináší spíše než rampouchy a námrazu led metaforický. Led, který říká – zastav se, člověče, přestaň se hnát tak zběsile dopředu.

Energie Lva a silného úplňku nás ženou vpřed, něco změnit, něco udělat, něco začít! Zchlaďte svoji horkou hlavu a nejprve se pořádně zamyslete – kam vlastně jdete? A musíte tam vážně být první?

V týdnu ve znamení této runy buďte obzlášť opatrní a pokuste se co nejvíc odpočívat. Vaše tělo i mysl touží po zastavení se – a pokud mu to nedopřejete, hrozí riziko úrazu nebo onemocnění. Pokuste se také nejprve dvakrát měřit a až pak řezat. Některá rozhodnutí, která jste v poslední době udělali, byla příliš unáhlená a zbrklá, možná by neškodilo se k nim ještě vrátit a promyslet je s chladnou hlavou. Nebojte se. Energie svátku Lughnasad a úpňku ve Vodnáři vás podpoří ve vašich záměrech – až přijde pravý čas.

Afirmace: Jsem klidný. Dýchám. Odpočívám.

 

Karta číslo 2 – Thurisaz (Trn)

thurisaz

Pod číslem 2 se skrývá runa Thurisaz – Trn. Tato runa značí překážky a protivenství, jež vás tento týden čekají. Každý problém má ale řešení a každá překážka může být napínavou výzvou.

Thurisaz sice předpovídá překážky, zároveň ale vybízí k boji. Nikdo nedostane naloženo víc, než unese a tak věřte, že cokoli, co ve vašem životě tento týden zaskřípe, se vám raz dva podaří opravit. Máte dost sil všechno zvládnout – nebojte se a postavte se každé výzvě s bradou vztyčenou. Vyjdete z nich posíleni a zoceleni.

Energie úplňku a nedávného svátku sklizně vás ponese na svých křídlech, ať už na vás následující dny čeká jakýkoli obr, jemuž bude třeba se postavit.

Afirmace: Přijímám výzvy a vycházím z nich vítězně.

 

Karta číslo 3 – Teiwaz (Zákon)

teiwaz

Na třetí pozici dnes máme runu TeiwazZákon. I tato runa se týká výzev a překonávání překážek. A opět se vezeme na silných energiích svátků Léta a slunce. Ačkoli vám tato runa přináší zprávu, že vás v tomto týdnu čeká boj – není třeba se bát, neboť tento boj bude vítězný. Budete se sice asi muset postavit výzvě, ale máte všechny prostředky k tomu, abyste ji dokázali překonat. Výzva se bude pravděpodobně týkat dlouho odkládaných věcí, které konečně dozrály k vyřešení, abyste se mohli posunout dál.

Runa vám vzkazuje, že váš vnitřní bojovník je dost silný, aby vám dodal sílu a odvahu vše zvládnout. Nemusíte se spoléhat na druhé ani jejich soudy a hodnocení. Vy sami máte v sobě vše, co potřebujete. Využijte to a postavte se za to, v co věříte a co má pro vás smysl.

Afirmace: Přijímám výzvu.

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Chcete aby vás síla run provázela nejen tímto týdnem? Ráda vám vyrobím
OSOBNÍ RUNOVÝ NÁRAMEK NA MÍRU
(pro více informací klikněte na obrázek)

osobní runový náramek

týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 27.7.-2.8.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

náušnice promo

Týdenní výklad karet 27.7.-2.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Rozkošrozkoš

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Šestka pohárů – Rozkoš. Události tohoto týdne vás popostrčí směrem k prožívání radosti. Možná máte pocit, že si radost nezasloužíte – že byste měli víc pracovat, víc pomáhat druhým nebo dokonce i víc trpět, protože jiní se nemají tak dobře jako vy. Tak to ale není.

Prožívat radost je zcela v pořádku a nemusíte se za to nikomu zpovídat. To, že jiní mají těžký život nebo na sebe naložili ranec povinností, pod nímž se jim prohýbá hřbet, není vaše starost a už vůbec ne vaše vina. Vy nesete zodpovědnost jenom za svůj život, ne za životy druhých. Dopřejte si tento týden tolik odpočinku, dobrého jídla a radosti ze života, kolik si vaše duše žádá – a nikomu z toho neskládejte účty. Uvidíte, jak se vám uleví.

Afirmace: Mám právo se radovat ze života.

 

Miluji svůj život
Afirmační MAGNET Miluji svůj život vám pomůže naladit se na vlnu pozitivního myšlení.

 

Karta číslo 2 – Příměřípříměří

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Čtyřka Mečů – Příměří. Příměří není totéž, co mír. Na povrchu se zdá, že je vše klidné, ale může to být jen ticho před bouří. Tento týden se vám nejspíš podaří zahladit problémy ve vztazích (ať již s partnerem, v práci nebo v rodině), které se s vámi táhly nějaký čas, ale o konečné řešení se ještě nejedná. Mějte to na paměti a cokoli tento týden dotáhnete do konce, nevypouštějte ještě úplně z hlavy, může se to znovu vrátit jako bumerang.

Příměří také napovídá, že to, co bylo poslední dobou rozvířené, se na nějaký čas uklidní – a opět půjde zejména o mezilidské vztahy. Toto zklidnění a zmírnění tlaku vnímejte jako prostor pro nalezení skutečného, definitivního vyřešení těchto problémů.

Afirmace: V dočasném klidu nacházím trvalá řešení svých problémů.

náramek sodalit
SODALIT zbavuje stresu a pomáhá nalézt vnitřní klid

 

Karta číslo 3 – Uskutečnění

uskutečnění

Na třetí pozici dnes máme kartu Čtyřka Holí – Uskutečnění. Některé nápady pořád převalujete v hlavě a ne a ne se odhodlat k jejich realizaci. Možná vám už ve vašem úkolníčku celé týdny září červeně orámované upozornění na něco, do čeho se vám pořád nechce. Vězte, že nazrál čas se do těchto dlouho odkládaných věcí pustit – nastala doba uskutečnění.

Slunce minulý týden nastoupilo svou cestu do znamení Lva a jeho energie je vysoce příznivá pouštění se do nových věcí. Je čas činů a aktivity – a díky tomu vše, do čeho se pustíte, půjde snáze, než si myslíte. Netrapte se tím, že jste třeba nějaký čas prokrastinovali. Každý čin má svůj čas. Poslední měsíce byly náročné a my všichni jsme měli mnoho důvodů odpočívat. Ale teď už pomalounku vykročme z pohodlí komfortní zóny a pusťme se společně do díla.

Afirmace: Konám.

mužská síla
SADA KAMENŮ pro energii a rozhodnost

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 20.-26.7.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

Týdenní výklad karet 20.-26.7.2020

Ještě v nás budou chvíli rezonovat energie letního slunovratu a novoluní v Raku, které bylo včera. Jako každé novoluní, i tohle s sebou nese energii obnovy. Znamení Raka tuto energii promítá do našeho nitra, kdy máme možnost se očistit od všech emocí, které již nechceme v sobě nést dál. Druhou polovinu roku můžeme pak začít s novou silou a novou energií, když odložíme batoh naložený minulostí a necháme do svých žil proudit energii léta a slunce.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Hudba

hudba

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Hudba. Hudba je jeden z nejúžasnějších lidských vynálezů, pozvedá duši, hladí mysl, pomáhá dokonce i léčit tělo. Vážná nebo relaxační hudba nás může uklidnit a zbavit napětí. Oproti tomu taneční nebo rocková muzika rozproudí krev v žilách a zvedne nám náladu. Vyberte si tento týden tu svoji muziku a nechejte ji, ať s vámi trošku zacvičí.

Věřte, že to potřebujete. Zatřepat hlavou nebo se ponořit do tónů klavíru. Prostě na chvilku vypnout, i třeba na jedinou skladbu. A kdo ví, třeba v textu písničky objevíte radu, kterou potřebujete slyšet nebo na koncertě potkáte někoho, kdo pro vás bude důležitý. Tak jako tak vám víly pro tento týden radí, abyste se nechali vést hudbou – kamkoli.

Afirmace: Hudba hraje v mém srdci.

runa laguz
Přívěsek LAGUZ – runa umění a inspirace

 

Karta číslo 2 – Rodiče a děti

rodiče a děti

Pod číslem 2 se skrývá karta Rodiče a děti. Tento týden u vás dojde ke zlepšení vztahů mezi vámi a vašimi rodiči, vašimi dětmi nebo oběma. Léčení vztahů mezi vílami probíhá pravdou. Když si na rovinu a upřímně říkáme, co nás trápí, ve vztazích nemůže nic zahnívat. Tato energie nyní rezonuje i ve vaší rodině a může vést k uzdravení některých nemocných vztahů.

Také je možné, že tento týden k vám dorazí zpráva, týkající se blízkého člena vaší rodiny, kterého jste dlouho neviděli nebo s ním nebyli v kontaktu.

Afirmace: Mám dobré vztahy se svými rodiči/dětmi. Dovoluji svému srdci, aby se otevřelo lásce vůči všem členům mé rodiny.

rodina
Amulet RODINA pro posílení vztahů mezi rodiči a dětmi

 

Karta číslo 3 – Vizualizace

vizualizace

Na třetí pozici dnes máme kartu Vizualizace. Naše myšlenky mají velikou moc. Dokáží nám zprostředkovat ty nejčernější scénáře budoucnosti, ale také načrtnout ty nejkrásnější plány. Někdy zapomínáme, jak velká je jejich síla. Jsme tím, na co myslíme – a jsme takoví, jak myslíme. Těžkosti, které vás sužují, můžete zmírnit, když jim přestanete vědomě věnovat tolik pozornosti, když přestanete se svou hlavou hrát hru na kdyby.

Tento týden si vizualizujte budoucnost takovou, jaká by podle vás měla být. Vizualizujte si hojnost, štěstí a pohodu. Neznamená to, že vám díky tomu zázračně spadne do klína milion nebo se vám zázračně uzdraví bolavá noha. Vědomě pozitivní myšlenky vám ale pomůžou lépe překonávat překážky a otevřou ve vaší mysli dveře k úspěchu a spokojenosti, které si nyní možná nevědomky zavíráte.

Afirmace: Jsem pánem svých myšlenek.

kámen intuice
Rituálně nabitý kámen pro posílení duchovních schopností a intuice

 

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 29.6.-5.7.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 29.6.-5.7.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Věžvěž

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Velké arkány Věž. Tento týden se něco, co jste považovali za pevné a jisté, otřese v základech. Může se to týkat oblasti vztahů nebo práce, ale také může jít o otřes čistě myšlenkový nebo duchovní. Možná jste tuto „pravdu“ vlastně zpochybnili už dávno, jen jste dosud sbírali odvahu si to přiznat. Nebo se možná tento týden dozvíte něco nového, co pohne zemí pod vašima nohama.

At tak či tak, není potřeba se děsit. Změna je někdy trochu nepříjemný, ale vždy velice očistný a ve výsledku také ozdravný proces. Občas je potřeba takové zemětřesení, aby shodilo staré zatuchlé domy a na jejich místě mohly vyrůst nějaké nové, hezčí a vzdušnější. A někdy je to zemětřesení jen docela maličké, že svrhne jenom truhlík s uschlou kytkou za oknem, který pak můžeme vyměnit za nový, který se zelená. Zamyslete se, jestli ve vašem životě není něco, co už dlouho volá po zboření a klidně tomu zemětřesení trošinku pomozte 🙂

Afirmace: S otevřenou myslí se vzdávám starých pořádků.

Runa Hagalaz
Runa Hagalaz – amulet pro změny a transformaci

 

Karta číslo 2 – Kolo štěstíkolo štěstí

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá karta Velké arkány Kolo štěstí. Tento týden přivítejte přísun radosti, hojnosti a štěstí. Ve vašem životě se může naskytnout dlouho očekávaná příležitost – nenechte si ji proklouznout mezi prsty. Je také možné, že se tento týden dočkáte dlouho očekávané dobré zprávy.

Nezapomeňte, že úspěch není jen o náhodě, ale o tom, jestli jsme schopní příležitost vidět a včas se jí chopit. Často se nám nedaří jen proto, že vnitřně nejsme nastaveni na úspěch. Štěstí je přitom ale jen věc našeho vnitřního rozhodnutí. Rozhodněte se teď hned být šťastní a Vesmír vám toto vaše rozhodnutí zarezonuje zpět.

Afirmace: Přijímám hojnost do svého života.

afirmace
Afirmační magnetek, podporující pozitivní myšlení a pocit štěstí v životě

 

Karta číslo 3 – Vítězství

vítězství

Na třetí pozici dnes máme kartu Šestka Holí – Vítězství. Vše, do čeho se tento týden pustíte, se vám bude dařit. Možná vás to bude táhnout směrem k tvůrčím činnostem, od malování až po dekoraci domova. Poslechněte toto volání, výsledky vás možná samotné překvapí.

Někdy se nepouštíme do nových věcí proto, že máme předem strach z prohry. Jenomže ne vždycky musí vítězství znamenat obsadit první místo a na krku mít medaili. Někdy je vítězství „jen“ o překonání sebe sama a svého strachu. O vykročení z komfortní zóny. Pokud se tento týden objeví příležitost zkusit něco nového a překonat své hranice, neváhejte a jděte do toho. Možná to bude jedinečná příležitost, jak objevit svůj skrytý talent nebo udělat první krok novým směrem na životní cestě.

Afirmace: Vítězím.

přívěsek anděl
Ochránce a průvodce – amulet Anděl

Následující dva týdny budu jako vedoucí na skautském táboře. Nad výkladem karet se spolu tedy setkáme opět až 20.července. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 22.-28.6.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí vílí karty.

Týdenní výklad karet 22.-28.6.2020

Ještě v nás budou chvíli rezonovat energie letního slunovratu a novoluní v Raku, které bylo včera. Jako každé novoluní, i tohle s sebou nese energii obnovy. Znamení Raka tuto energii promítá do našeho nitra, kdy máme možnost se očistit od všech emocí, které již nechceme v sobě nést dál. Druhou polovinu roku můžeme pak začít s novou silou a novou energií, když odložíme batoh naložený minulostí a necháme do svých žil proudit energii léta a slunce.

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Pohled do nitra

Vybrali jste si číslo 1? Pak k vám promluvila karta Pohled do nitra. Tento týden bude ideální pro meditace a šamanské cestování. Snáze, než kdy jindy, vám půjde obrátit se do sebe a uvědomit si vzorce, obavy a strachy, které svazují vaši duši jako neviditelný provaz. Vaše nitro vám může ukázatto, co skutečně chcete, skryté pod domněnkami a nedůvěrou v sebe sama a své schopnosti.

Tento týden vás může čekat zážitek, díky kterému si uvědomíte, co je pro vás opravdu podstatné a co vám ujasní, kudy se životem ubírat dál. Zrcadlo, které vám bude nastaveno, nemusí být úplně příjemné, ale tato zkušenost bude velmi důležitá a transformativní. Nevzpírejte se jí, nechte události, ať se dějí a věřte, že váš život nabere ten správný směr.

Afirmace: Nacházím pravdu ve svém nitru.

 

Karta číslo 2 – Šťastný konec

šťastný konec

Pod číslem 2 se skrývá karta Šťastný konec. Pohádky našeho dětství obvykle končívaly šťastně. Ale jako dospělí se zdráháme věřit na pohádky a za vším, co nás činí šťastnými a spokojenými, stále hledáme nějaký háček. Nějaké ale, které nakonec všechno zkazí. Kdo se neraduje, nebude zklamaný, říkáme si, a štěstí si zatím necháváme protékat mezi prsty.

Zkuste tento týden věřit na pohádky se šťastným koncem. Protože jediné, co vám nyní brání prožívat radost, je váš vnitřní dospělák, co má strach, že bude-li příliš šťastný, skončí s natlučeným nosem. Víly vám ale vzkazují, že to tak vůbec nemusí být. Vězte, že něco, do čeho dáváte už dlouho energii, se konečně zúročí a to, co vás nyní pálí, se brzy v dobré obrátí.

Afirmace: Věřím na šťastné konce.

 

Karta číslo 3 – Krása

krása

Na třetí pozici dnes máme kartu Krása. Blíží se léto se všemi svými raklamami na hubnoucí kúry pro to „správné tělo do plavek“ a z obálek časopisů zírají modelky, s dokonalými křivkami, které dolemoval Photoshop. A tak mnozí mají noční můry z toho, že se má navléknout do krátkých šatů nebo do bikin. Jenomže krása má mnoho podob, křivek, oblinek a tvarů. Cesta za dokonalostí je past. Vždycky bude něco, co se dá vylepšit, zmenšit, zvětšit, zpevnit, vytvarovat… A mezi vší tou honbou za (iluzorní) dokonalostí si zapomenete užívat tu krásu, kterou máte nyní.

Udělejte tento týden něco pro sebe. Nechte si udělat nehty, zastřihnout vlasy, udělejte si pleťovou masku nebo se krásně naličte i když půjdete jen na poštu pro balík. Kupte si nové šaty nebo letní botky. Můžete si i zacvičit, jestli vám to udělá dobře. Ale ne proto, abyste na sebe shlíželi kritickým okem, co všechno je špatně. Naopak se pochvalte za tu drobnůstku, kterou vylepšíte a radujte se z ní. Nechte rozzářit svou krásu a kašlete na detaily. Jste krásné (a i vy muži, co čtete tyto řádky, jste krásní:)) tak, jak jste.

Afirmace: Vidím svoji krásu.

 

Chcete svoje vlastní vílí karty? Pořídit si je můžete zde.

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn