týdenní výklad karet

Týdenní výklad karet 11.-17.11.2019

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělské karty.

 

Týdenní výklad karet 11.-17.11.2019

výklad andělské karty

 

Karta číslo 1 – Hravost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Hravost. Jste nejspíš poslední dobou zavalení povinnostmi a cítíte únavu a stres. Andělé vás upozorňují, že dlouhodobá zátěž vede k vyhoření či chronickým onemocněním. Zastavte se na chvíli a hrejte si. Že hraní je pro děti? Ale kdeže. I vědci prokázali, že hraní vyplavuje do našeho mozku hormony štěstí a hrou se snadno učíme nové dovednosti.

Odpočiňte si tento týden aspoň na chvíli u hraní – s vašimi dětmi, sami u počítačové hry nebo s přáteli u deskovky. Hravost vám přinese do života nové nápady a energii. A vaše problémy se hned budou zdát o něco snesitelnější.

Afirmace: Dovedu si hrát.

 

Karta číslo 2 – Hudba

Pod číslem 2 se skrývá karta Hudba. Hudba je jeden z nejúžasnějších lidských vynálezů, pozvedá duši, hladí mysl, pomáhá dokonce i léčit tělo. Vážná nebo relaxační hudba nás může uklidnit a zbavit napětí. Oproti tomu taneční nebo rocková muzika rozproudí krev v žilách a zvedne nám náladu. Vyberte si tento týden tu svoji muziku a nechejte ji, ať s vámi trošku zacvičí.

Věřte, že to potřebujete. Zatřepat hlavou nebo se ponořit do tónů klavíru. Prostě na chvilku vypnout, i třeba na jedinou skladbu. A kdo ví, třeba v textu písničky objevíte radu, kterou potřebujete slyšet nebo na koncertě potkáte někoho, kdo pro vás bude důležitý. Tak jako tak vám andělé pro tento týden radí, abyste se nechali vést hudbou – kamkoli.

Afirmace: Hudba hraje v mém srdci.

hudba

 

Karta číslo 3 – Anděl strážný

Na třetí pozici dnes máme kartu Anděl strážný. Poselství této karty by se dalo jednoduše shrnout do věty: „Nejste sami.“ V každém okamžiku vašeho života, i právě teď, když čtete tento článek, nad vámi bdí vaši strážní andělé. Jejich láskyplná přítomnost je něčím, na co se vždy můžete spolehnout. Nesoudí vás, nehodnotí, jejich lásku si nemusíte zasloužit. Ať uděláte cokoli, budou stát při vás a ochraňovat vás.

Právě teď to potřebujete slyšet. Možná máte dojem, že jste sami, že jste přišli o někoho, koho máte rádi nebo nemáte kolem sebe lidi, na něž se můžete spolehnout. Možná máte pocit, že už nemůžete a jste unavení. Andělé vám podávají ruku a vzkazují, že všechno dokážete. Tento týden nad vámi budou bdít intenzivněji, než obvykle a můžete očekávat jejich znamení a rady, které vám mohou předat například prostřednictvím snů.

Afirmace: Mí andělé strážní nade mnou bdí ve dne v noci.

anděl strážný

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Vánoce za dveřmi – alespoň pro nás, internetové prodejce:)
Aby letos i váš Ježura všechno v pohodě stíhal, připravila jsem pro vás
20 tipů na vánoční dárečky, kterými uděláte radost všem svým blízkým

vánoce 2019

2 thoughts to “Týdenní výklad karet 11.-17.11.2019”

  1. Trojka. Asi to tak je. Mí andělé strážní mi pomáhají a já zase dělám strážného anděla těm, kteří ho nutně potřebují a jsou za to vděční. Snažím se makat na více kolejích a nemám žádná očekávání a jde to docela od ruky. Domácí instalace i opravy, inovace všeho možného a zařizuji do každého tmavého místa světlo.
    Světlo je začátek . Kam světlo svítí, tam kvete kvítí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.