karta na tento týden

Týdenní výklad karet 15.-21.6.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 15.-21.6.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Krutostkrutost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Devítka mečů – Krutost. Tato karta se týká sebevědomí. Máte pravděpodobně poslední dobou sklon si vyčítat všechno, co se vám nepodařilo. Ať už se to stalo v dávné minulosti nebo předevčírem, častěji než dřív obracíte zbytečnou krutost vůči sobě. Nenaplnily jste svá očkávání nebo očekávání druhých a věříte, že si za to zasloužíte pykat.

Nic nemůže být vzdálenější od pravdy. Vždy, když něco děláme, věříme, že je to to nejlepší, co v daném okamžiku dokážeme. Nevyčítejte si, že jste to dřív neuměli lépe. Je to v pořádku. Vy jste v pořádku. A ačkoli se vám možná během příštích dnů stane, že staré rány na duši zase začnou krvácet, nedopusťte, abyste si je drásali sami ještě víc.

Tento týden vás čeká lekce sebelásky. Vyměňte krutost za laskavost, pocit viny za soucit. Co bylo, bylo a je čas to nechat za sebou. A vy si zasloužíte lásku – SEBElásku především.

Afirmace: Mám se rád/a.

Miluji svůj život
Afirmační magnetek, podporující pozitivní myšlení a sebelásku

 

Karta číslo 2 – Rytíř Holírytir holi

Pod číslem 2 se skrývá karta Rytíř Holí. Vaše mužská energie si žádá o projevení. Možná tento týden vyvoláte spor či hádku, ale nebude to ke škodě, naopak – pomůže to vyčistit zatuchlý vzduch a dát vztahu (ať už jakémukoli) novou dynamiku. „Na koni“ bude i vaše inspirace – nechejte se jí unášet a pusťte se do něčeho, co jste dlouho odkládali.

Rytíř Holí žehná všem novým projektům, do nichž jste se pustili. Pokud jste se s počínajícím létem vrhli do sportovních aktivit, abyste měli co ukazovat v plavkách, využijte tento týden jeho energii – spalování tuků vám půjde lépe, než jindy. Nenechte ale svůj oheň nadšení rozhořet příliš, abyste se zbytečně nevyčerpali.

Afirmace: S energií se vrhám vstříc novým dobrodružstvím.

mužská síla
Sada kamenů na podporu mužské energie

 

Karta číslo 3 – Velekněz

veleknez

Na třetí pozici dnes máme kartu Velekněz. Ten vždy přináší velké životní lekce a zkoušky. Tento týden se pravděpodobně budete muset podívat do očí některému ze svých strachů. Něco, o čem jste přesvědčeni, že je neměnné a stálé, se vychýlí ze své osy. Přijměte to a nesnažte se proti tomu za každou cenu bojovat.

Možná byste raději měli vše pod kontrolou, vše vyřešili, zařídili. Tento týden je však lepší nechat věci plynout a věřit, že vše dopadne, jak má. Nemusíte všechno pevně držet v rukou, povolte životu opratě a jen se dívejte, kam vás zaveze. Nejcennější lekce, kterou Velekněz přináší je – měj odvahu změnit věci, které změnit můžeš; sílu vyrovnat se s věcmi, které změnit nemůžeš a moudrost, abys jednu od druhé rozeznal.

Afirmace: Nechávám věcem volný průběh a přijímám poučení.

květ života růžový
Univerzální harmonizační symbol

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.