karta na tento týden

Týdenní výklad karet 27.7.-2.8.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

náušnice promo

Týdenní výklad karet 27.7.-2.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Rozkošrozkoš

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Šestka pohárů – Rozkoš. Události tohoto týdne vás popostrčí směrem k prožívání radosti. Možná máte pocit, že si radost nezasloužíte – že byste měli víc pracovat, víc pomáhat druhým nebo dokonce i víc trpět, protože jiní se nemají tak dobře jako vy. Tak to ale není.

Prožívat radost je zcela v pořádku a nemusíte se za to nikomu zpovídat. To, že jiní mají těžký život nebo na sebe naložili ranec povinností, pod nímž se jim prohýbá hřbet, není vaše starost a už vůbec ne vaše vina. Vy nesete zodpovědnost jenom za svůj život, ne za životy druhých. Dopřejte si tento týden tolik odpočinku, dobrého jídla a radosti ze života, kolik si vaše duše žádá – a nikomu z toho neskládejte účty. Uvidíte, jak se vám uleví.

Afirmace: Mám právo se radovat ze života.

 

Miluji svůj život
Afirmační MAGNET Miluji svůj život vám pomůže naladit se na vlnu pozitivního myšlení.

 

Karta číslo 2 – Příměřípříměří

Pod kartou číslo 2 se dnes skrývá Čtyřka Mečů – Příměří. Příměří není totéž, co mír. Na povrchu se zdá, že je vše klidné, ale může to být jen ticho před bouří. Tento týden se vám nejspíš podaří zahladit problémy ve vztazích (ať již s partnerem, v práci nebo v rodině), které se s vámi táhly nějaký čas, ale o konečné řešení se ještě nejedná. Mějte to na paměti a cokoli tento týden dotáhnete do konce, nevypouštějte ještě úplně z hlavy, může se to znovu vrátit jako bumerang.

Příměří také napovídá, že to, co bylo poslední dobou rozvířené, se na nějaký čas uklidní – a opět půjde zejména o mezilidské vztahy. Toto zklidnění a zmírnění tlaku vnímejte jako prostor pro nalezení skutečného, definitivního vyřešení těchto problémů.

Afirmace: V dočasném klidu nacházím trvalá řešení svých problémů.

náramek sodalit
SODALIT zbavuje stresu a pomáhá nalézt vnitřní klid

 

Karta číslo 3 – Uskutečnění

uskutečnění

Na třetí pozici dnes máme kartu Čtyřka Holí – Uskutečnění. Některé nápady pořád převalujete v hlavě a ne a ne se odhodlat k jejich realizaci. Možná vám už ve vašem úkolníčku celé týdny září červeně orámované upozornění na něco, do čeho se vám pořád nechce. Vězte, že nazrál čas se do těchto dlouho odkládaných věcí pustit – nastala doba uskutečnění.

Slunce minulý týden nastoupilo svou cestu do znamení Lva a jeho energie je vysoce příznivá pouštění se do nových věcí. Je čas činů a aktivity – a díky tomu vše, do čeho se pustíte, půjde snáze, než si myslíte. Netrapte se tím, že jste třeba nějaký čas prokrastinovali. Každý čin má svůj čas. Poslední měsíce byly náročné a my všichni jsme měli mnoho důvodů odpočívat. Ale teď už pomalounku vykročme z pohodlí komfortní zóny a pusťme se společně do díla.

Afirmace: Konám.

mužská síla
SADA KAMENŮ pro energii a rozhodnost

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

2 thoughts to “Týdenní výklad karet 27.7.-2.8.2020”

 1. Nákupy materiálu, domácí kutění, to se teď hodí. A výlety do přírody.
  Čistá voda omývá a se sluncem jsou dobrá kombinace.
  A legrační zážitky, třeba ten, že se mi za oknem už asi tři hodiny pusinkuje páreček ježků.
  Vzájemně se nerušíme.

 2. Předpokládám, že to jsou ježčice a ježek.
  Tady se vyskytují různá zvířátka. Když máte u sebe kousek přírody, tak zvířátka si cestu najdou.
  A my lidé si můžem také najít cestu do kousku té přírody. V místech, kde je příroda, tam je místo pro lásku.
  Proto ve městech si tvoříme kousek přírody při obydlích a v přírodě zase tvoříme civilizaci a přinášíme si tam kousek komfortu z lidského kultivovaného hnízdečka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.