karta na tento týden

Týdenní výklad karet 24.-30.8.2020

Vítejte, je tu pro vás opět pravidelný týdenní výklad karet. Pokud sledujete Posla světla na facebooku už to určitě znáte a pravděpodobně máte i vybranou kartu. Pokud jste sem zavítali poprvé, nevadí.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás tento týden čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotové karty.

Týdenní výklad karet 24.-30.8.2020

týdenní výklad karet

 

Karta číslo 1 – Krutostkrutost

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila karta Devítka mečů – Krutost. Tato karta se týká sebevědomí. Máte pravděpodobně poslední dobou sklon si vyčítat všechno, co se vám nepodařilo. Ať už se to stalo v dávné minulosti nebo předevčírem, častěji než dřív obracíte zbytečnou krutost vůči sobě. Nenaplnily jste svá očkávání nebo očekávání druhých a věříte, že si za to zasloužíte pykat.

Nic nemůže být vzdálenější od pravdy. Vždy, když něco děláme, věříme, že je to to nejlepší, co v daném okamžiku dokážeme. Nevyčítejte si, že jste to dřív neuměli lépe. Je to v pořádku. Vy jste v pořádku. A ačkoli se vám možná během příštích dnů stane, že staré rány na duši zase začnou krvácet, nedopusťte, abyste si je drásali sami ještě víc.

Tento týden vás čeká lekce sebelásky. Vyměňte krutost za laskavost, pocit viny za soucit. Co bylo, bylo a je čas to nechat za sebou. A vy si zasloužíte lásku – SEBElásku především.

Afirmace: Mám se rád/a.

růženín strom života
Amulet něžnosti a sebelásky z RŮŽENÍNU

 

Karta číslo 2 – Poustevníkpoustevnik

Pod číslem 2 se skrývá karta Poustevník. Toužíte se stáhnout někam do ústraní a mít chvíli jen pro sebe. Potřebujete si urovnat myšlenky, udělat plány nebo prostě jen být na chvíli sami, bez povinností vůči partnerovi, rodině či šéfovi. Vaše myšlenky poslední týdny připomínají rozzuřené vosy, které bzučí a bzučí a nedají si pokoje.

Nenechte se tím rozhodit. A nic si nevyčítejte. Tak, jako naše tělo potřebuje po námaze odpočívat, potřebuje to i občas i naše duše. Vyražte sami do lesa, zavřete se sami v místnosti aspoň na půl hodinky a pusťte si hudbu nebo jen tak lenošte, napusťte si vanu a vydechněte. V samotě máte šanci najít klid a možnost rozbouřené moře vašich myšlenek, strachů a obav ztišit.

Tento týden budete mít možnost napoji se na svůj střed a zjistit, že jakkoli je hladina vaší mysli rozbouřená, uvnitř, ve vašem nitru vládne klid, o nějž se můžete kdykoli opřít.

Afirmace: Nacházím klid ve svém středu.

vonné tyčinky stamford
Vonné tyčinky pro ZKLIDNĚNÍ MYSLI

 

Karta číslo 3 – Rychlostrychlost

Na třetí pozici dnes máme kartu Rychlost. Nacházíte se uprostřed svého plodného období. Kohoutky inspirace jsou otevřené a nové nápady a myšlenky k vám proudí. Nechte svou mysl otevřenou těmto novým nápadům, nebojte se v hlavě rozjíždět ty nejfantastičtější představy – a tu a tam aspoň ždibíčku z nich dovolte se přetavit do reality. Mohou vám pod rukama vykvést nádherné věci.

Gejzír myšlenek je někdy těžké přetavit do slov a činů. Karta Rychlost vás však vybízí nejen k otevření se inspiraci, ale také k otevření se ve věcech komunikace. Některé problémy si žádají vaši pozornost a nelze před nimi strčit hlavu do písku. To ale neznamená, že musíte na svá bedra naložit jejich tíži. Vůbec ne. Stačí pouze jasně a srozumitelně komunikovat a možná budete překvapeni, jak pouhá pravdivá a včas pronesená slova mohou zamezit spoustě pozdějších nepříjemností.

Afirmace: Jsem otevřený myšlenkám i slovům.

ansuz
ANSUZ – runa komunikace

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

náušnice promo

One thought to “Týdenní výklad karet 24.-30.8.2020”

  1. Zrovna jsme se bavili nejen se spolupracovníky dnes o vývojových trendech a o tom, že bychom měli chrlit drobné zlepšováky a maličké vynálezy, ale nemuseli bychom se u toho přetrhnout.
    Jsou věci, které nás baví. Nemusíme se u toho přepínat, právě protože to děláme pro radost nás a společnosti.
    Jen se koukněte na nějaké vynalézavé dítko. Má radost z maličkého a pěkného nápadu, se kterým si děcka pohrají a je jim spolu dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.