týdenní výklad karet

Karta na tento týden 16.-22.11.2020

Vážení a milí, na základě dlouhého přemýšlení jsem se rozhodla změnit princip týdenního výkladu karet tak, aby mne tolik energeticky nevyčerpával a zároveň byl přístupný všem zdarma.

Nově tedy ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Zároveň níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem.

Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Nebo můj e-book Rukověť Poslů světla, který, jak pevně věřím, prozáří vaše dny.

Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runová karta.

Karta na tento týden 16.-22.11.2020

laguz

Runa Laguz (Voda)

Karta na tento týden je Runa Laguz (Voda) symbolizuje vodní živel se všemi jeho aspekty. Následující týden se tedy ponese právě ve znamení vody – a to jak v pozitivním, tak negativním smyslu.

Včera jsme měli novoluní ve Štíru, který je vodním znamením, a jeho vliv bude v nás ještě několik dní doznívat. To, zda vodní energie bude divoký vír, klidná hladina nebo tajuplné hlubiny záleží na tom, zda se její energií dokážeme nechat vést nebo proti ní naopak budeme bojovat.

Pod znamením runy Laguz můžeme očekávat výkyvy nálad, jednou budeme nahoře, jednou dole, jako mořské vlny. Místo toho, abychom se ale těmito výkyvy nechali strhnout, zkusme od nich jakoby poddstoupit, stát se pozorovateli našich emocí a zjistit, z čeho pramení. Zda se jedná o tuto konkrétní situaci nebo spíš vytahují na světlo něco z minulosti, co si potřebujeme zpracovat. Stejně postupujme i u ostatních – nenechme se strhnout jejich náladami, ale zkusme pochopit, co se za nimi skrývá a nebrat si je osobně.

Právě k odhalení tajemství, pokladů skrytých v hlubinách, energie runy Laguz ve spojení se Štírem přímo vybízí. To, co odhalíme tento týden v našem nitru, v srdcích druhých nebo v našem životě obecně, pro nás bude důležité  a může nás to provázet ještě několik dalších měsíců.

Témata tohoto týdne: emoce, tajemství, meditace, proměnlivost, nelpění, odhalení

Práce: Pozor na nečekané překážky a změny zadání. Nenechte se strhnout k hádkám a konfliktům.

Vztahy: Mohou se objevit věci, které tnou do živého. Nepříjemná pravda je ale vždy cennější, než krásné lži.

Afirmace: S láskou věnuji pozornost svým emocím.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem. Dostanete za něj

  • týdenní afirmaci zpracovanou formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit

Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc

  • můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji 🙂

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn

One thought to “Karta na tento týden 16.-22.11.2020”

  1. Zjistil jsem, že to kdo lhali doposud, lžou dál a vytvářejí složité konstrukce lží, které dělali velkou řádku let a takovým stylem, že je lepší dát si všichni “popkorn” a všímat si svých pěkných cílů a nenechat se od nich odvést.
    Jak oni skončí nemusíme už vidět, již mají svou “odměnu”.
    Je správný čas myslet na budoucnost a lásku lidí, kteří ji v srdci mají. Tam , kde lze tvořit a není jen vyprahlá popraskaná půda. Kde zaseješ a vyraší nová příroda. Kde nepadnou perly do korýtek štětináčů. Tam kde ze zrn něco vyklíčí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.