karta na tento týden

Karta na tento týden 14.-20.12.2020

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již více než dva roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Karta na tento týden 14.-20.12.2020

Dnes, 14.12.2020 v 17:16 probíhá novoluní ve znamení Střelce. Zároveň dnes nastává zatmění Slunce (které ovšem v naší zeměpisné šířce nebude viditelné). Střelec je znamení plné ohnivé energie a tento nov tedy vybízí k novým začátkům, plánování aktivit do nového roku. S tím je ovšem také spojeno loučení se starým rokem a jeho událostmi, které je načase pomalu nechat za sebou. A tento proces nemusí být zrovna příjemný. Buďte na sebe tedy v tomto týdnu obzvlášť hodní, nepřepínejte se a dovolte si prožívat jakékoli emoce.

umění

Umění

Tato karta Velké Arkány nám pokládá otázku – co ve tvém nitru je ve sporu? Proč v sobě nemáš klid? Tento týden se budou protiklady ve vašem nitru snažit usmířit a nalézt kompromis. A platí to i o protikladech z vašeho okolí – neboť to jen reprezentuje váš vnitřní stav.

Na první pohled se může zdát, že vás čekají dny plné konfliktů, hádek a vybublaných emocí. A může to tak skutečně být. Ale jakmile projdete tímhle minovým polem, rozhostí se klid. Energie novoluní ve Střelci jen podpoří tento očistný proces a umožní vám nechat náročné události roku 2020 co možná nejvíce za sebou a udělat místo pro novou energii, nové plány, nové zážitky.

Občas je potřeba vyhodit do luftu všechno, co nefunguje k vaší spokojenosti – staří alchymisté, na něž odkazuje tato karta, o tom věděli své. Nebojte se, pokud si tento týden budete občas chtít dupnout nebo za sebou prásknout dveřmi. Některé věci už prostě pod pokličkou neudržíte – a je to dobře. Pokud byste totiž všechno jen spolkli a drželi v sobě, ta největší spoušť by se odehrála ve vaší nejniternější alchymistické laboratoři – ve vaší duši.

Vše, co dokážete tento týden pustit, zůstane ve starém roce a vy budete připraveni o Slunovratu vstoupit očištění a uvolnění do další otočky naší krásné planety kolem Slunce.

Práce: Berte věci s nadhledem a neberte si nic osobně, jakkoli to možná nebude jednoduché.

Vztahy: Tento týden dostanete možnost vyléčit staré rány a posunout váš vztah, respů váš milostný život obecně, do láskyplnějších vibrací.

Afirmace: Všechno jedno jest.

 

Příští týden se naposledy v tomto roce setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu 🙂
Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

One thought to “Karta na tento týden 14.-20.12.2020”

 1. Myslím, že co člověk z lásky začal , by měl umět také z lásky opustit.

  A ponechat v srdci svém pramínek světel, ten soucit.
  Až s prvním paprskem, po vánočních dnech, do nových střevíců znovu obuj svůj lehínký krok.

  Pak započne, konečně, jen tvůj, života rok.
  Již, ne jen nadějí, teď žiješ víc, až za pokrok.

  Jdeš za něčím víc, a z krušných chvil neponecháš zhola nic.
  Když vidíš svou lásku, teď žít začínáš, teprv s oponou dokořán, úsměv, slz prožíváš.

  Tak moudrých rady říkají, není , než lásky, víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.