týdenní výklad karet

Karta na tento týden 21.-27.12.2020

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již více než dva roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělská karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Karta na tento týden 21.-27.12.2020

Opět mě karta tohoto týdne pobavila – zdá se, že i andělé si z nás umí trošinku udělat legraci. Dnes máme Slunovrat – a zároveň dnes nastane konjukce Saturnu s Jupiterem. To, že se tyto dvě planety dostanou do zákrytu, se děje z astronomického hlediska poměrně často – asi jednou za 20 let. Ovšem tak dokonalý zákryt, jako dnes, jsme naposledy pozorovali před více než 700 lety.

A co je ještě zajímavější – někteří badatelé jsou přesvědčeni, že právě tato konjukce, která se v obdobné síle objevila kolem počátku našeho letopočtu, byla onou “betlémskou hvězdou” zmíněnou v Bibli. Ať již věříme, že se nějaký Kristus narodil nebo jsme přesvědčeni, že jde jenom o legendu, přesto je znovuobjevení této “betlémské hvězdy” zajímavým znamením. Znamením zrození něčeho nového a krásného, znamením nových začátků, světla a naděje. A právě na znamení nás andělé v tento vánoční čas chtějí upozornit.

znameni

Znamení

Poslední výklad v roce 2020, výklad na celý vánoční čas, je po náročném transformačním roce světlem naděje. Všechno, co se děje, má svůj hluboký smysl a vaši andělští průvodci se vám to během vánočních dnů budou snažit dokázat svými znameními.

Následující týden se vám mohou dít podivné koincidence a ještě podivnější “náhody“. Věnujte jim pozornost a nechejte se jimi vést. Právě tato neobvyklá setkání či náhle vnuknuté nápady pro vás mohou v následujícím roce hrát velkou roli a určit vaše příští směřování.

Znamení andělské přítomnosti a ujištění, že kráčíte po správné cestě (či naopak drobná varování, že je fajn se otočit a začít putovat  trošičku jiným směrem) můžete očekávat po celý vánoční čas, možná až do konce roku. Mějte otevřenou mysl a věřte svojí intuici. Provede vás následujícími dny a budete-li pozorní a ponořeni v přítomném okamžiku, budete svědky zázraků – jako když puzzlíky zapadnou na správné místo a před vašima očima se objeví nádherný obraz.

Práce: Ať už o svátcích budete pracovat nebo si užívat volných dnů, věnujte pozornost myšlenkám, které vám ohledně pracovního života blesknou hlavou. Zapište si je a po Novém roce (ne dřív, přeci jen – je čas klidu a míru) si nad ně sedněte a zkuste je realizovat.

Vztahy: Tento týden můžete dostat znamení ohledně vztahu, na které možná už nějaký čas čekáte. Je to ten pravý? Má tento vztah ještě smysl? Ať už si z hlediska vztahů kladete jakékoli otázky, v následujících dnech na ně dostanete odpověď.

Afirmace: Věřím.

U dalšího výkladu se zase setkáme v lednu.
Krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2021 přeje Lúmennka 🙂

2 thoughts to “Karta na tento týden 21.-27.12.2020”

 1. Když je člověk vnímavý, sem tam si všimne nějaké synchronicity.
  Nebo při své vnímavosti, jako by tušil, co se právě odehrává u jeho blízkých, na dálku.
  To děje se , když soucítíš.
  Vychutnávám si ty souhry vesmíru, které tvoří zajímavé paralely náhod.
  Protože v hloubi duše , my lidé, jsme jeden lidský národ.
  Ty víš, kdo lásku svoji s citem objímá, jak velkou lásku v srdci ukrývá.
  Hrají, oblohou , světel paprsky, nad obzorem, jsou výš, co přinese další rok ty vytušíš.
  Světlo k světlu přiblíží se blíž. Pak hlas líbezný v ten den slyšíš víc.
  Co pro ten den tvé srdce praví, jen ty víš.

 2. Dveře stromů zavírám, do nových luhů svůj krok dám.
  Svůj svět srdci přichystám.
  Lesů hor, kam tvůj hlas zpěvů šel, tam mír zavítal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.