výklad karet letní slunovrat

Výklad karet – letní slunovrat 21.6.2021

Přináším vám výklad karet k období letního slunovratu.

Princip je jednoduchý. Ve výkladu jsou tři karty, očíslované od jedné do tří v pořadí, jak jsou taženy. Vyberte si jednu kartu a tu napíšete do komentářů pod facebookovým příspěvkem nebo si číslo pomyslíte na začátku čtení tohoto článku. Níže se pak dočtete výsledky výkladu. Co vás čeká v následujících týdnech? Na co se zaměřit? Jaké výzvy s sebou pro vás přinese léto? To prozradí runové karty.

Letní slunovrat letos nastává 21.června v 5:33 ráno.

Slunovrat je okamžikem, kdy slunce vstoupí do znamení Raka. V tento den slunce svítí nejdéle z celého roku, noc je naopak nejkratší. Od pradávna se proto s tímto svátkem pojí oslavy slunce, světla, tepla a života. Následuje nejteplejší období roku, čas zrání a sklizní, čas radosti a hojnosti. Až do podzimní rovnodennosti, po následující tři měsíce, bude stále den delší, než noc. A tohoto období se také bude týkat následující výklad.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě afirmace pro období letního slunovratu, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás následující měsíce provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Výklad karet – letní slunovrat 21.6.2021

Ve výkladu je cítit posun, směrem k novým začátkům, novým cestám. Jako by se spolu se sluncem vracela do našeho života, který byl poslední rok plný zákazů a omezení, zase trocha radosti a optimismu. I přesto ještě není vyhráno a ani během léta nesmíme úplně zapomínat na stíny zimy.

výklad slunovrat-čísla

 

Karta číslo 1 – Naudhiz (Nouze)

naudhiz

Vybrali jste číslo 1? Pak k vám promluvila runa Naudhiz  (Naudiz, Nauthiz) – Nouze. Poslední rok s sebou přinesl mnoho náročných výzev, které se nám vryly huboko do paměti. Zanechal za sebou stopy strachu – z nemoci, z omezení, z materiální bídy, z budoucnosti… Právě tyto strachy si s sebou stále nesete a je pro vás těžké je pustit.

Strach není vždy špatná emoce. Chrání nás před nebezpečím, nutí nás myslet na zabezpečení budoucnosti. Ale někdy nám přeroste přes hlavu a začne nám bránit růst, objevovat a radovat se.

Ponořte se do sebe a upřímně si odpovězte na otázku – čeho se bojím? A můžu s tím něco udělat? Pokud ano, využijte svůj strach k růstu, jako motivaci pro dny příští. Pokud však situaci, jíž se bojíte, ovlivnit nemůžete, odevzdejte ji. Patronkou této runy je sudička Skuld, ta, která zná budoucnost. Nechejte starosti o dny příští pro její hlavu a vložte svoje obavy o budoucnost do jejích rukou.

Další rovinou této runy je také příprava na budoucnost. Jak se říká – “až se zima zeptá, co jsi dělal v létě….” Následující měsíce vám tato runa bude připomínat, že léto není jen čas radovánek a bezstarostnosti. Ale z teplých dnů bychom měli také čerpat sílu a budovat si zásoby pro podzimní a zimní čas. Jen Skuld ví, zda to bude potřeba, ale kdo je připraven, není zaskočen.

Témata: nejistota, strachy, odstraňování bloků a překážek, sbírání sil

Afirmace: Beze strachu hledím vstříc budoucnosti.

Runa Naudhiz
RUNA NAUDHIZ jako amulet pro překonání překážek

Karta číslo 2 – Othila (Domov)

othila

Pod číslem 2 se skrývá runa Othila – Domov. Následující letní měsíce vás to bude táhnout k domovu. A to nejen ve smyslu místa bydliště, ale i v širším kontextu – k rodině, předkům, ke krajině, k zemi. Je nejvhodnější čas k objevování historie vaší rodiny, návštěvu vzdálenějších příbuzných, k poznávání místa, kde žijete nebo kde jste se narodili. V kořenech, hlíně a zemi se skrývají odpovědi na vaše otázky. Stačí jen hledat.

Následující měsíce je ideální čas trávit čas s vašimi nejbližšími, partnerem, rodiči či dětmi. Jsou-li mezi vámi nějaké staré křivdy, nastal čas pro jejich vyléčení. Jestli nás poslední rok něco naučil tak to, že život je pomíjivý a nikdy nevíme, kolik času nám ještě zbývá zeptat se, odpovědět či odpustit.

Je také vhodný čas na zkrášlování vašeho domova – pořiďte si nový nábytek, konečně se pusťte do odkládaného úklidu, vymalujte, vyhoďte staré věci a pusťte domů slunce a svěží vítr. Všechna energie, kterou následující tři měsíce vložíte do svého domova, se vám znásobená vrátí.

Témata: domov, rodina, kořeny, léčení starých křivd

Afirmace: Jsem napojený na svůj domov.

skoryl 05
SKORYL – kámen na ochranu vašeho domova

Karta číslo 3 – Jera (Žně)

jera

Na třetí pozici dnes máme runu Jera – ŽněTo, že poslední měsíce byly náročné, se opakuje všude tak často, až se z toho pomalu stalo klišé. Na druhou stranu je tomu skutečně tak – všichni jsme čelili spoustě výzev, problémů, obtížných situací. Ale i díky nim se vám podařilo zaset dost semínek, která začínají pomalu klíčit. Jsou to semínka transformace, sebevědomí a pochopení. A je načase je začít sklízet.

To těžké a vyčerpávající odbobí již můžete nechat za vámi. S úctou a pokorou mu poděkujte za vše, co vás naučilo. Jakkoli ty ekce možná někdy byly bolestné. Nyní můžete začít těžit ze všeho, co jste se naučili. Jsou to ty nejcennější lekce, neboť byly zaplacené něčím, co nelze vyvážit penězi – vaším časem, bolestí a zkušenostmi. V následujícím letním období se to, co jste odstartovali v posledních měsících, podaří dotáhnout do konce, dílky skládačky zapadnou na místo a odstartuje nový příběh, v němž konečně dojde i na spravedlivou odměnu za vaše úsilí.

Nezapomeňte také svou radost sdílet s ostatními. Dovolte si ji prožívat. Ne nadarmo slovo “dovolená” pochází z “dovolit si”. Dovolte si tedy užít svých darů, otevřete své srdce hojnosti a pozorujte, jak vše, na co sáhnete pod vašima rukama září jako zlátnoucí obilí.

Témata: radost, užívání si, vděčnost, hojnost, transformace

Afirmace: Sklízím odměnu za své minulé úsilí.

sada kamenů štěstí a úspěch
SADA KAMENŮ pro hojnost a štěstí

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

angelum logo
Týdenní výklad karet

Karta na tento týden 1.-7.2.2021

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Karta na tento týden 1.-7.2.2021

Minulý týden byl pro mě psychicky i emocionálně hodně náročný – a z hodně stran jsem slyšela, že jsem v tom rozhodně nebyla sama. Doufejme, že dnešní svátek Imbolc přinese zase trochu víc světla a naděje do našich srdcí a všechny rozbouřené vlny se zase uklidní.

 

soustředení

 

Karta Soustředění

Karta na tento týden je andělská karta Soustředění. Vaše hlava je poslední dobou přeplněná myšlenkami. Nevíte, kam dřív skočit, je toho příliš. Andělé vám radí, abyste si uvědomili, že jste to vy, kdo má nad vašimi myšlenkami moc – a ne ony nad vámi. Dovolte si hluboký nádech a výdech a začněte se v jenom okamžiku soustředit vždy jen na jednu věc. Hodně se vám tím uleví.

Napište si “to do list”.  Seřaďte si úkoly podle priorit a zabývejte se jimi postupně. Nenechejte svoji mysl zahltit desítkami obrazů. Nic vám neuteče. Zkuste být více tady a teď a ve vaší mysli se rozhostí klid, který vám umožní všechno, co je třeba, zvládnout.

Tento týden je také ideální čas napsat si seznam toho, co chcete, co si přejete, ale také zrekapitulovat to, co děláte. Jsou na seznamu opravdu věci, které jsou pro vás důležité? Je něco možné vyškrtnout? Je-li naše pozornost roztříštěná mezi mnoho věcí, kloužeme životem jen po povrchu a nejdeme do hloubky. Možná je na čase soustředit se jen na věci, které jsou skutečně důležité a ten zbytek nechat být.

Témata tohoto týdne: koncentrace, soustředění, zaměření se na věci, které jsou pro vás důležité

Práce: Nenechte se zahltit úkoly a problémy. Pečlivě si hlídejte priority, seřaďte úkoly od závažných po ty nejméně podstatné a tímto týdnem tak snáze proplujete.

Vztahy: Co je pro vás ve vztahu opravdu důležité? A co můžete tento týden udělat proto, abyste toho dosáhli?

Afirmace: Jsem tady a teď.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
angelum logo
karta na tento týden

Karta na tento týden 18.-24.1.2021

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Karta na tento týden 18.-24.1.2021

Od začátku letošního roku je to jedna silná karta za druhou – a i potrhle hopkající Blázen má pro nás velmi důležitá poselství. Pokud sledujete týdenní výklad pravidelně, nejspíš sami narazíte na určitý vzorec. Sdělení karet se řetězí, navazuje na sebe a kdo pozorně čte a pozorně prožívá, chápe mnohem více do hloubky, než ten, kdo jen rychle prolétne očima poselství “na tento týden”. Týdny jsou však pevně ohraničeny jen v našich hlavách, imaginární čárou v kalendáři. Čas ale plyne volně, jeden týden se pozvolna přelévá do druhého a i poselství na jednotlivé týdny se vlévají jedno do druhého a společně tvoří obraz tohoto roku.

blázen

Karta Blázen

Karta na tento týden je karta 0 Velké Arkány – Blázen. Všechny karty roku 2021 se doposud nějakým způsobem dotýkaly pravdy. A k ní má co říci i Blázen. Jeho zpráva se týká pravdy v našem nitru, pravdy o nás samých. Pravdy, kterou se někdy bojíme vůbec poznat sami, natož ji vyjevit druhým.

Blázen vás tento týden vyzývá k pravdivosti. Buďte sami sebou. Říkejte, co cítíte, co si přejete, co vás trápí a co vás štve. Možná se vám do toho nechce. Možná máte strach, že vás druzí nebudou přijímat, projevíte-li své skutečné pocity. Bojíte se odmítnutí, samoty, toho, že vás lidé odsoudí.

Jenomže lidé v našem životě přicházejí a odcházejí. Jediný člověk, který s vámi zůstane navždycky, jste vy sami. A vy sami jste také jediný člověk, jemuž se skutečně zodpovídáte a jenž si zaslouží vaši naprostou upřímnost. Pokud nebudete upřímní sami k sobě, nikdy nedojdete štěstí a klidu. Přestaňte se bát říct ne. Přestaňte se bát stát si za svým. Tento týden je čas ujasnit si, kdy budete bojovat za své přesvědčení a kdy z nezdravé situace odejdete, abyste si zachovali svou důstojnost a vnitřní klid.

Témata tohoto týdne: být sám sebou, opravdovost, uřpímnost k sobě i druhým

Práce: Upřímně si odpovězte na otázku, zda vám to za to stojí a podle toho jednejte. A “to” může být cokoli – záleží jen na vás, co si pod tím představíte.

Vztahy: Možná se snažíte partnerovi až příliš vyjít vstříc. Ale víte vůbec, jestli o to stojí? Možná by ocenil, kdybyste pro jednou udělali něco podle vašich představ.

Afirmace: Jsem sám sebou.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
angelum logo
karta na tento týden

Karta na tento týden 11.-17.1.2021

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Karta na tento týden 11.-17.1.2021

Pozítří, 13.ledna 2021 v 6:00 nás čeká novoluní v Kozorohu. Pocítíme poslední záchvěv těžkopádné energie roku 2020 a budeme mít možnost nechat některé z pocitů, které si neseme poslední rok na zádech, konečně za sebou. Věnujte pečlivou pozornost svým kloubům, páteři a opěrné soustavě jako takové. To, co vám bude tento týden zrcadlit, může být pro vás zásadní informací pro celý příští rok.

Karta Aeon

Karta na tento týden je karta XX. Velké Arkány – Aeon. Tato mnohovrstevnatá a mnohovýznamová karta nás učí, že ne všechno je takové, jaké se na první pohled zdá. A že to, co z krátkodobého horizontu považujeme za pohromu, může být ze širší perpektivy darem. Tak jako v Příběhu o farmáři a štěstí.

Ať už nyní řešíte jakékoli trable, zkuste se na ně podívat z jiného úhlu pohledu. Když otevřete svoji mysl všemu, co k vám přichází, můžete očekávat nové myšlenky, nové vhledy a možná překvapivá zjištění, ke kterým dojdete.

Nezapomeňte tento týden také na nadhled a pokuste se nebrat si věci příliš osobně. Pak vám tento týden může přinést velký posun kupředu právě díky uvědomění si, že už dlouho zbytečně lpíte na domněnkách, jež nejsou pravdivé. Díky novému úhlu pohledu se vám otevřou řešení věcí, které vás už dlouho trápí a na cestě jsou i nové příležitosti. 

Témata tohoto týdne: nadhled, vděčnost za to, co máme, hlubší skrytá pravda

Práce: Může vás potkat vítaná změna a nečekaný vývoj směrem, o němž byste ještě nedávno nedokázali uvažovat.

Vztahy: Nevznikají třenice ve vašem vztahu kvůli vašim vlastním domněnkám, které jste si vy nebo partner vystavěli? Zkuste si o tom otevřeně promluvit.

Afirmace: Mám nadhled.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
angelum logo
karta na tento týden

Karta na tento týden 4.-10.1.2021

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již téměř 3 roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí karta ze Symbolonu.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Karta na tento týden 4.-10.1.2021

Karta na první lednový týden nám ukáže nejen poselství na příštích sedm dní, ale i energii, na níž bude rezonovat celý příští rok.

symbolon inkvizice

Karta Inkvizice

Karta na tento týden je Inkvizice. Společnost je rozdělená a propast mezi lidmi se prohlubuje. Lví podíl na tom má krize spojená s pandemií korinaviru a s ní spojená opatření, příkazy a zákazy. Lidé se zakopávají na svých pozicích a opevňují své názorové tábory. Roušky nosit – nenosit. Všechny podniky zavřít – otevřít. Očkovat se – neočkovat… Snadno podléháme iluzi, že náš názor je ten jediný správný – a ostatní jsou hlupáci. Jako dávná inkvizice soudíme druhé a uzavíráme svou mysl i srdce.

Výzvou následujícího týdne, ale i celého roku 2021 bude především hledání kompromisu a otevřená komunikace mezi lidmi napříč názorovým spektrem. Není jen černá a bílá, není jen úplně špatná nebo úplně správná cesta. Naším úkolem je naučit se naslouchat druhým a pochopit je. Nesoudit, ale snažit se porozumět.

Tento týden možná budou některá vaše neotřesitelná přesvědčení podrobena zkoušce. Pokuste se ji využít jako možnost revidovat své názory a dovolit si dívat se na ně i z jiného úhlu pohledu, než jako příležitost k tomu se ve svých představách o světě ještě více zabednit.

Neznamená to, že musíte obrátit o 180 stupňů. Jenom si možná uvědomíte, že váš názorový oponent je vám blíže, než si myslíte. Všichni v hloubi duše chováme stejné touhy – lásku, radost, zdraví, svobodu, štěstí… Jen každý nacházíme jiné cesty k jejich naplnění. Otevřená mysl vám může pomoci objevit důležité odpovědi na vaše otázky, které mohou přijít ze zcela nečekaného zdroje. Naopak mysl uzavřená ve svém vlastním inkvizičním procesu vám může naklást do cesty více překážek, než všechna vládní nařízení dohromady.

Témata tohoto týdne: nesouzení, pochopení, hledání pravdy

Práce: Člověk, se kterým se dlouhodobě neshodnete, vám může tento týden být nečekanou inspirací. Dovolte si pohlédnout do zrcadla, jež vám nastavuje.

Vztahy: Pokuste se pochopit, proč se partner chová právě tak, jak se chová – ačkoli vás to možná štve. Díky porozumění se vám může podařit přestat si to konečně brát osobně.

Afirmace: Dívám se na svět s otevřenou myslí.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem skrze formulář výše. Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji:)

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
týdenní výklad karet

Karta na tento týden 21.-27.12.2020

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již více než dva roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí andělská karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Karta na tento týden 21.-27.12.2020

Opět mě karta tohoto týdne pobavila – zdá se, že i andělé si z nás umí trošinku udělat legraci. Dnes máme Slunovrat – a zároveň dnes nastane konjukce Saturnu s Jupiterem. To, že se tyto dvě planety dostanou do zákrytu, se děje z astronomického hlediska poměrně často – asi jednou za 20 let. Ovšem tak dokonalý zákryt, jako dnes, jsme naposledy pozorovali před více než 700 lety.

A co je ještě zajímavější – někteří badatelé jsou přesvědčeni, že právě tato konjukce, která se v obdobné síle objevila kolem počátku našeho letopočtu, byla onou “betlémskou hvězdou” zmíněnou v Bibli. Ať již věříme, že se nějaký Kristus narodil nebo jsme přesvědčeni, že jde jenom o legendu, přesto je znovuobjevení této “betlémské hvězdy” zajímavým znamením. Znamením zrození něčeho nového a krásného, znamením nových začátků, světla a naděje. A právě na znamení nás andělé v tento vánoční čas chtějí upozornit.

znameni

Znamení

Poslední výklad v roce 2020, výklad na celý vánoční čas, je po náročném transformačním roce světlem naděje. Všechno, co se děje, má svůj hluboký smysl a vaši andělští průvodci se vám to během vánočních dnů budou snažit dokázat svými znameními.

Následující týden se vám mohou dít podivné koincidence a ještě podivnější “náhody“. Věnujte jim pozornost a nechejte se jimi vést. Právě tato neobvyklá setkání či náhle vnuknuté nápady pro vás mohou v následujícím roce hrát velkou roli a určit vaše příští směřování.

Znamení andělské přítomnosti a ujištění, že kráčíte po správné cestě (či naopak drobná varování, že je fajn se otočit a začít putovat  trošičku jiným směrem) můžete očekávat po celý vánoční čas, možná až do konce roku. Mějte otevřenou mysl a věřte svojí intuici. Provede vás následujícími dny a budete-li pozorní a ponořeni v přítomném okamžiku, budete svědky zázraků – jako když puzzlíky zapadnou na správné místo a před vašima očima se objeví nádherný obraz.

Práce: Ať už o svátcích budete pracovat nebo si užívat volných dnů, věnujte pozornost myšlenkám, které vám ohledně pracovního života blesknou hlavou. Zapište si je a po Novém roce (ne dřív, přeci jen – je čas klidu a míru) si nad ně sedněte a zkuste je realizovat.

Vztahy: Tento týden můžete dostat znamení ohledně vztahu, na které možná už nějaký čas čekáte. Je to ten pravý? Má tento vztah ještě smysl? Ať už si z hlediska vztahů kladete jakékoli otázky, v následujících dnech na ně dostanete odpověď.

Afirmace: Věřím.

U dalšího výkladu se zase setkáme v lednu.
Krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2021 přeje Lúmennka 🙂
karta na tento týden

Karta na tento týden 14.-20.12.2020

Pravidelným výkladem karet zdarma pro vás trávím každé pondělí již více než dva roky. Jsou to stovky a stovky hodin práce. Pro vyrovnaný tok energie budu moc ráda, pokud se moji práci rozhodnete ocenit. Všem, kteří nechtějí jen brát, ale také dávat, předem mnohokrát děkuji.

Ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Karta na tento týden 14.-20.12.2020

Dnes, 14.12.2020 v 17:16 probíhá novoluní ve znamení Střelce. Zároveň dnes nastává zatmění Slunce (které ovšem v naší zeměpisné šířce nebude viditelné). Střelec je znamení plné ohnivé energie a tento nov tedy vybízí k novým začátkům, plánování aktivit do nového roku. S tím je ovšem také spojeno loučení se starým rokem a jeho událostmi, které je načase pomalu nechat za sebou. A tento proces nemusí být zrovna příjemný. Buďte na sebe tedy v tomto týdnu obzvlášť hodní, nepřepínejte se a dovolte si prožívat jakékoli emoce.

umění

Umění

Tato karta Velké Arkány nám pokládá otázku – co ve tvém nitru je ve sporu? Proč v sobě nemáš klid? Tento týden se budou protiklady ve vašem nitru snažit usmířit a nalézt kompromis. A platí to i o protikladech z vašeho okolí – neboť to jen reprezentuje váš vnitřní stav.

Na první pohled se může zdát, že vás čekají dny plné konfliktů, hádek a vybublaných emocí. A může to tak skutečně být. Ale jakmile projdete tímhle minovým polem, rozhostí se klid. Energie novoluní ve Střelci jen podpoří tento očistný proces a umožní vám nechat náročné události roku 2020 co možná nejvíce za sebou a udělat místo pro novou energii, nové plány, nové zážitky.

Občas je potřeba vyhodit do luftu všechno, co nefunguje k vaší spokojenosti – staří alchymisté, na něž odkazuje tato karta, o tom věděli své. Nebojte se, pokud si tento týden budete občas chtít dupnout nebo za sebou prásknout dveřmi. Některé věci už prostě pod pokličkou neudržíte – a je to dobře. Pokud byste totiž všechno jen spolkli a drželi v sobě, ta největší spoušť by se odehrála ve vaší nejniternější alchymistické laboratoři – ve vaší duši.

Vše, co dokážete tento týden pustit, zůstane ve starém roce a vy budete připraveni o Slunovratu vstoupit očištění a uvolnění do další otočky naší krásné planety kolem Slunce.

Práce: Berte věci s nadhledem a neberte si nic osobně, jakkoli to možná nebude jednoduché.

Vztahy: Tento týden dostanete možnost vyléčit staré rány a posunout váš vztah, respů váš milostný život obecně, do láskyplnějších vibrací.

Afirmace: Všechno jedno jest.

 

Příští týden se naposledy v tomto roce setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu 🙂
Hodně štěstí. S láskou Lúmenn
karta na tento týden

Karta na tento týden 7.-13.12.2020

Vážení a milí, na základě dlouhého přemýšlení jsem se rozhodla změnit princip týdenního výkladu karet tak, aby mne tolik energeticky nevyčerpával a zároveň byl přístupný všem zdarma.

Nově tedy ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí tarotová karta.

Níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem. Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Karta na tento týden 7.-13.12.2020

Včera, 6.prosince, jsme oslavili druhou adventní neděli, které se říká bronzová. Ta má vztah k našemu domovu, předkům, rodině a vztahům obecně. Musela jsem se u výkladu až rozesmát – protože karta pro tento týden se nese přesně v tomto duchu 🙂

rytíř pohárů

Rytíř Pohárů

Ten nás volá k rodině a domovu, stejně jako nás k tomu vybízí energie této adventní neděle. Věnujte se tedy tento týden zejména vztahům s vašimi nejbližšími. Láska Rytíře Pohárů je čistá a nepodmíněná, dovede odpouštět a soucítit. Nastává tedy ideální čas vyřešit všechny rodinné spory, neshody a hádky.

Během tohoto týdne můžete očekávat výzvy týkající se přijímání a dávání lásky. Mějte otevřené srdce a nechejte všechny city proudit – jak dovnitř, tak ven. Dělejte to, co cítíte, ve vztahu k sobě i k druhým – a přestaňte si vyčítat, že nejste dokonalí. Otevřenost a upřímnost je lék na všechno, co vás ve vztahu k vaší rodině trápí.

Nezapomeňte se taky podívat na zoubek domněnkám ohledně vašich blízkých, které běhají ve vaší hlavě jako křeček v kolotoči. A jako on nikam nedoběhnou, je to jen začarovaný kruh. Otevřete své srdce a vystupte z něj. Každý žije jiný příběh, každý nosí v hlavě své vlastní strachy – a díky srdci dokořán můžeme tyto strachy v druhých lidech pochopit a přijmout.

Práce: Buďte otevření spontánním nápadům, mohou vám přinést užitek.

Vztahy: Vyjasnění sporů a znovunazelení lásky ve vaší rodině je na obzoru.

Afirmace: Bez výhrad přijímám i dávám lásku.

 

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Zatím se můžete mrknout třeba na tipy na vánoční dárky, které jsem pro vás připravila nebo na výhodné vánoční balíčky pro radost 🙂
Hodně štěstí. S láskou Lúmenn
karta na tento týden

Karta na tento týden 23.-29.11.2020

Vážení a milí, na základě dlouhého přemýšlení jsem se rozhodla změnit princip týdenního výkladu karet tak, aby mne tolik energeticky nevyčerpával a zároveň byl přístupný všem zdarma.

Nově tedy ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Zároveň níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem.

Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Nebo můj e-book Rukověť Poslů světla, který, jak pevně věřím, prozáří vaše dny.

Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí karta ze Symbolonu.

Karta na tento týden 23.-29.11.2020

anděl symbolon

Karta Anděl

Karta na tento týden je Anděl. Příliš dlouho hledáme problémy ve vnějším světě, až jsme úplně zapomněli, že všechna řešení, všechny odpovědi na své otázky máme v sobě. Koronavirová krize a s ní spojená omezení nás nutí stále myslet na to, co se děje kolem nás. Na všechny ty zákazy a nařízení, na starosti, které tíží druhé lidi i nás samotné.

Karta Anděl nás tento týden vybízí ke ztišení. Vypněme televizi, zavřeme okno internetového prohlížeče s nejnovějšími zprávami, nechejme na okamžik být tu hromádku účtů na stole. Není cílem na svět kolem zapomenout a odebrat se do světa představ a iluzí, vůbec ne.  Jen od toho na chvíli poodstupme a věnujme pozornost sobě a svým pocitům, svým vnitřním procesům.

Udělejte si tento týden alespoň kratičký čas na sebe. Udělejte si krátkou meditaci nebo povolte uzdu fantazii a něco nakreslete nebo vytvořte. Pokud se napijeme z pramene naší vnitřní esence, problémy z vnějšku, které nás otravují jako jedovaté šípy, alespoň trošku ztratí svou sílu a my budeme zase moci volněji dýchat a čelit všem překážkám, které nás ještě čekají.

Témata tohoto týdne: božská jiskra, vyšší já, andělé jako průvodci a ochránci, pravda

Práce: Namísto soustředění se na to, co dělají kolegové nebo lidé kolem vás špatně se pokuste více věnovat tomu, co vy děláte dobře, co vás naplňuje a co cítíte, když pracujete. Nový úhel pohledu vám může ulehčit od starostí.

Vztahy: Nebojte se partnerovi říct, jak se cítíte, požádat ho o pomoc a pochopení.

Afirmace: Dívám se dovnitř.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem. Dostanete za něj

  • týdenní afirmaci zpracovanou formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit

Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc

  • můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji 🙂

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn
Karta na tento týden dnes opravdu neuvěřitelně sedla i do novinek, které jsem pro vás připravila. Jsou to andělské dárkové sety, které se hodí jako krásný dárek k Vánocům plný andělské energie a lásky.
týdenní výklad karet

Karta na tento týden 16.-22.11.2020

Vážení a milí, na základě dlouhého přemýšlení jsem se rozhodla změnit princip týdenního výkladu karet tak, aby mne tolik energeticky nevyčerpával a zároveň byl přístupný všem zdarma.

Nově tedy ve výkladu najdete jen jednu kartu, společnou nám všem pro následujících sedm dní. Zároveň níže máte možnost podpořit můj projekt pravidelných týdenních výkladů dobrovolným příspěvkem.

Pokud se rozhodnete přispět, krom vděčnosti a díků ode mne také dostanete bonus v podobě týdenní afirmace, zpracované formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit. Nebo můj e-book Rukověť Poslů světla, který, jak pevně věřím, prozáří vaše dny.

Co vás čeká? Na co se zaměřit? Jaké výzvy před vámi stojí? To tento týden prozradí runová karta.

Karta na tento týden 16.-22.11.2020

laguz

Runa Laguz (Voda)

Karta na tento týden je Runa Laguz (Voda) symbolizuje vodní živel se všemi jeho aspekty. Následující týden se tedy ponese právě ve znamení vody – a to jak v pozitivním, tak negativním smyslu.

Včera jsme měli novoluní ve Štíru, který je vodním znamením, a jeho vliv bude v nás ještě několik dní doznívat. To, zda vodní energie bude divoký vír, klidná hladina nebo tajuplné hlubiny záleží na tom, zda se její energií dokážeme nechat vést nebo proti ní naopak budeme bojovat.

Pod znamením runy Laguz můžeme očekávat výkyvy nálad, jednou budeme nahoře, jednou dole, jako mořské vlny. Místo toho, abychom se ale těmito výkyvy nechali strhnout, zkusme od nich jakoby poddstoupit, stát se pozorovateli našich emocí a zjistit, z čeho pramení. Zda se jedná o tuto konkrétní situaci nebo spíš vytahují na světlo něco z minulosti, co si potřebujeme zpracovat. Stejně postupujme i u ostatních – nenechme se strhnout jejich náladami, ale zkusme pochopit, co se za nimi skrývá a nebrat si je osobně.

Právě k odhalení tajemství, pokladů skrytých v hlubinách, energie runy Laguz ve spojení se Štírem přímo vybízí. To, co odhalíme tento týden v našem nitru, v srdcích druhých nebo v našem životě obecně, pro nás bude důležité  a může nás to provázet ještě několik dalších měsíců.

Témata tohoto týdne: emoce, tajemství, meditace, proměnlivost, nelpění, odhalení

Práce: Pozor na nečekané překážky a změny zadání. Nenechte se strhnout k hádkám a konfliktům.

Vztahy: Mohou se objevit věci, které tnou do živého. Nepříjemná pravda je ale vždy cennější, než krásné lži.

Afirmace: S láskou věnuji pozornost svým emocím.

Líbil se vám výklad?

Budu ráda, když tvorbu výkladů podpoříte symbolickým příspěvkem. Dostanete za něj

  • týdenní afirmaci zpracovanou formou obrázku, který si můžete dát na pozadí vašeho počítače nebo mobilního telefonu, abyste ji měli stále na očích a mohla vás celý týden provázet a pozitivně na vás působit

Za příspěvek ve výši 100Kč dostanete navíc

  • můj e-book Rukověť Poslů světla, který vysvětluje, co je to cesta Poslů světla a jak na ni vykročit a tím zlepšit svůj život.

Nebo si udělejte radost nákupem přímo na těchto stránkách – AngelumLucis.cz. Za veškeré vaše ocenění předem děkuji 🙂

Příští týden se opět setkáme nad kartami, aby nám ukázaly svou moudrost a radu. Hodně štěstí. S láskou Lúmenn

Lúmenn